Uzun zaman sonra ilk kez, bir başarıya imza attıktan sonra 'gazozuna' maç yapıyor olacağız önümüzdeki hafta. Teknik ekimiz daha iyi değerlendirir muhakkak ama istatistiklere bakarak söylüyorum, daha önce 3'te 3 yapmıştık. Playofflarda da 3'te 3 yapmak için Belediye Vanspor maçından galip ayrılmamamız gerekiyor :)
Futbolcularımıza ve teknik kadromuza sonuna kadar güveniyorum. Hangi şartlarla sezona başlayıp, neler yaşayıp bugünlere geldiğimizi biliyoruz. Bu noktada olmamızı sağlayan herkese, taraftarından yönetimine, futbolcusundan teknik adamına, Livorno'dan altyapımızın her kademesine, stadın önünde kebap satan abiden top toplayıcı çocuğa, tüm annelere ve babalara binlerce teşekkür...
Yorumlar
Martin Luther KİNG.
Onun hayali gerçekleşti.
Benim ki si hayal değil ki,
Gerçeğin ta kendi si ADS.