![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6h_AU3AOevv_M-5Kg0cdvc3q5QRH21-UGhBLpt4Q9GpGwgnlHgy0yqP5WEU_HPB7WcNpdij5l69P_a5GJvHk27rj_79CDMdFOwtG9mgoyTIRZ5A9x5ZmMXnDzset0G4-it2siXGadrRVY/s400/nazar_boncugu.jpg)
Uzun zaman oldu çifte zafer görmeyeli; haliyle alışık değiliz tabi... Bugün Cebeci İnönü Stadı'ndaydı bedenlerimiz; ama ruhumuz, kalbimiz, dualarımız 5 Ocak'ta... Her iki maçı da 2-1 kazandık!!! Biz Cebeci'de harikaydık, Adana da 5 Ocak'ta-her zaman ki gibi- harikaydı...
Not: Adıyamanspor'a attığımız 2. golün haberini aldığımızda ortasaha mücadelesi şeklinde geçen maçta aniden ''Goooooooooolllllll!!!'' diye bağırdığımızda staddakilerin ''manyak mı bunlar?'' dercesine bakışları görülmeye değerdi...
Yorumlar