tebevolimo.blogspot.com'un çağrısına uyarak, Kebap ve Şalgam Günü'nü kendi yerelimizde kutladık.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjg-v_oBEX0_hgJDJlUwcnDr3jP2mk6mUcj5LZP7D3ISFJ-EFehnMNWQqaGZJ7UANZQltVnRJNBly-pJ8f9UR8OwOrLLDGVwPadP_D4pVZxYyc_khrc1yUIzpIw4vSSL1pr1QkZerGeoQ/s400/tayfa_17nisankebap.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgK3nCgE5f9AgVn3Kxsb6zq9AiKCbbdPm8VyjtFlVfCVrZR-1lgmwxD615CmXM2Ml_haSKFvDUj_yvQDYkcuOLgblaQsNT6Z1PA_ldAseaTTYUqo8qfunh56blM8_6JGY1Jpfg85ZpFrg/s400/geyik1940_17nisankebap.JPG)
Bazı arkadaşlar, günün anlam ve önemine muhalefet ederek ayran içmeyi tercih etti. Bir arkadaş da -adını vererek kendini hedef göstermeyeceğim- gurbette olmanın kahrıyla iki kebabı bana mısın demeden mideye indirdi.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkgT2f7pPKDtlWylfgp9f5TxTUv8VlVW_hGBSl7EkE5So2cJGFHQE8hwx-m0B6lYtXLgCvWsVtwqnzttEKftIXG8BBb1kQBwXpCv_wlPt4y97CT_5I7OH9JvMu3plMynrR_TY_hOAtJA/s400/ati_17nisankebap.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSFqGSFDwv28N14YWL2FPT-r1FzN3vjtwMM0QiVLLV6hEP3ZpA_oa5u2iaOasvH9x7fdyCOsTaVE5vcGuCzbmVxFqFXJbBjUimzbkkMC30RqyCnhOJPql5UrIhabNSHuL7tUjwHPgtmg/s400/17nisan_kebap.JPG)
Adana'daki etkinliğin fotoları için buraya tıklayabilirsiniz.
Bazı arkadaşlar, günün anlam ve önemine muhalefet ederek ayran içmeyi tercih etti. Bir arkadaş da -adını vererek kendini hedef göstermeyeceğim- gurbette olmanın kahrıyla iki kebabı bana mısın demeden mideye indirdi.
Adana'daki etkinliğin fotoları için buraya tıklayabilirsiniz.
Yorumlar