7 Nisan 2010

"Çukurova'da Futbol" söyleşisi

4. Çukurova Sanat Günleri kapsamında, yarın-8 Nisan Perşembe saat 15.30'da, Adana Kültür Sanat Merkezi'nde (Eski Kız Lisesi) "Çukurova'da Futbol" başlıklı bir söyleşi gerçekleşecek. Konuşmacı, Adana Futbolu kitabı yazarlarından, Özgür Daşlı.

Çukurova Sanat Günleri, 6 Nisan'da başladı. 16 ayrı merkezde 116 etkinliğe ev sahipliği yapacak organizasyon, bu yıl Suriye'nin Lazkiye kentine kadar uzandı. "Çukurova Sanat Girişimi Koordinatörü Çetin Yiğenoğlu, tanıtım toplantısında Türkiye Yazarlar Sendikası, Arap Edebiyatçılar ve Yazarlar Birliği'nin katımıyla gerçekleşen Çukurova Sanat Günleri'ne farklı kurumların destek verdiğini, bu yıl ise Koza AŞ'nin organizasyonun lokomotifliğini üstlendiğini söyledi. Koza AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Duru Çiftçi de Mersin, Antakya, Adana ve Suriye'nin katılımıyla bölgede sanat adına ortak aklın yakalanmaya başladığına dikkat çekti."

Etkinliğin Adana programı için buraya tıklayabilirsiniz.

"Çukurova'da Futbol" söyleşisini gerçekleştirecek Özgür Daşlı'nın Tarsus İdman Yurdu tarihini anlattığı bir kitabı bulunuyor. Daşlı, söyleşiye Demirsporluların da katılımını beklediklerini söyledi.

Hiç yorum yok: