3 Mart 2010

Spor Basını İnternette Renkleniyor...

Önceleri http://www.kanalahaber.net/ adresinden takip ediyorduk spor haberlerini. Sonra buna http://www.sporadana.com/ sitesi eklendi. Bu sitenin etkinliğinden bir süre sonra http://www.spor01.com/ yayın hayatına başladı. Murat Berhun bir spor sitesi kurmuştu ama ismini şu anda hatırlayamadım. Bir hatırlatan çıkarsa yazımı hemen revize ederim. Sonra bir blog kuruldu. adanafutbolum.blogspot.com adresi ile. Bu blog elinden geldiğince güncel yayın yapıyordu. Biz de birkaç yazımızda kaynaklarından istifade etmiştik. Ancak o da istikrarlı olamadı.

Şimdi www.adanahaber.com sitesine bakıyoruz kimi zaman. www.ajansspor.com adresinden yerel basınımızdan daha güncel bilgilere erişebildiğimiz oluyor.

Bu halkaya Kent Gazetesi de eklendi. Kent Gazetesi bir süredir spor haberlerini kentspor.blogspot.com adresinden yayınlıyor. Spor haberlerinin özellikle de Adana Demirspor haberlerinin takip edilmesi açısından bir alternatif, bir ek adres olabilir.

Tabi hepsinden daha önemlisi resmi sitemizin asıl haber kaynağımız olması yönündeki beklentilerimiz var. Umarım bu da gerçekleşir.

Aslolan şu ki; tahakkümdense çok seslilik iyidir. Dileriz içeriği kuvvetli spor siteleri ile dolar internet alemi.

Hiç yorum yok: