U-16 liginde İskenderun Demirçelikspor'u deplasmanda 2-0 yendik. Daha önce deplasmanda oynadığımız maçta rakibimize yenilmiştik. Haftaya rakip Gaziantepspor. Antep'le daha önceki üç karşılaşmadan, birer beraberlik, galibiyet ve mağlubiyetimiz var. Deplasmanda yendiğimiz rakibi, kendi sahamızda da yenebilirsek, 8 puanlık farkın kapanması için önemli bir adım atmış olacağız.
Ayrıca U-16 takımımızda Yusuf Kemal Atalay 11 golle, gol krallığındaki yarışını sürdürüyor.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhE-khyphenhyphenDpCeMOl23OZAAI06O8wxqXc_cvTIEDmHCzK9bIpAFyTMCsnLVcCoD1u0dG9swBpt05nUjtYTmlxuhBzhTPno2dBNQZ3pv_mYBUeayiDwKwU4JzHVQ5bAxy27Y4DsyJw_35L3uw/s400/u16_14subat.JPG)
U-18 liginde Adanaspor'a 2-0 mağlup olduk. Haftaya rakip, Tarsus İdmanyurdu. Grupta 49 golle en çok gol atan takımız ancak, bu mağlubiyetle 5.liğe geriledik. Yaşar Yılmaz, 11 golle takımın en golcüsü.
Ayrıca U-16 takımımızda Yusuf Kemal Atalay 11 golle, gol krallığındaki yarışını sürdürüyor.
U-18 liginde Adanaspor'a 2-0 mağlup olduk. Haftaya rakip, Tarsus İdmanyurdu. Grupta 49 golle en çok gol atan takımız ancak, bu mağlubiyetle 5.liğe geriledik. Yaşar Yılmaz, 11 golle takımın en golcüsü.
Yorumlar