Altyapı liglerinde haftayı 2 galibiyet, 2 beraberlikle tamamladık. Liglerde sona yaklaşılırken, Türkiye finallerine katılma heyecanı da artıyor.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg2qIwztx9v5dVAa-iRuX4POHZXHTHEfrAOy3uYus9B3ijWTMLm75EU0_akwGrTu9Cd9PpXnY2fWXkn3NYfoX8VtQ2ZueShG8JDnVazhbzwGjQ7XY9VcOSTPNzQtegQCgcLIzPQy0ww7w/s400/u14_20subat.JPG)
U14 liginde, Adanaspor'u 5-2 yenerek, grubu lider olarak tamamlamayı garantiledik. Böylece U14 takımımız doğrudan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Tebrikler çocuklar!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSrip14-dZfJRSOC3_XFsyWqxRP0_oSDufkhpgQIHEVOsTEapW7lCWVUOaUUlUMToSZFGBs_XxqQ2Z01a8zR52da-LRx25GHtf6rj29JFg1SWDkPB75JLQBoneuQnRrGDYpv1b9YxdmA/s400/u15_20subat.JPG)
U15 liginde, Adanaspor'la 1-1 berabere kaldık. Üçüncü sıradayız. Türkiye finalleri için Playoff grubuna katılacağız. Diğer grupların 2,3,4.leri ile 5'er takımlı 3 grup belirlenecek.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhV_v0YTb4ShTASHLEGxtJBWz4mRh6ZxVTuYCCx6h0sE7-YgSO6ZZQ-BoyX-LWmAHQGKxEiyJg8dAysx0L4htro_DBuibAqCZYIT45BtpqxZd1YiknUdgXH2mDeOd37iJ-M-aYOmje-qw/s400/u16_21subat.JPG)
U16 liginde, Gaziantepspor'la 0-0 berabere kaldık ve lider olan rakibi yakalama şansını kullanamadık. Son üç haftaya girilirken 8 puan farkla ikinciyiz.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYDNWSfRjnqAbhMwzEU80FjoOOmdX-wToCMyGhEImrNq0iOeGM4Idq6ayWj5HIkbU4fdfbNVzfbrLC81q8715D8Qksa6XzUT2btxM8dnVC848CkwK1dzLZAnnRhO-NnfA6g42wKh_0Vw/s400/u18_21subat.JPG)
U18 liginde Tarsus İdman Yurdu'nu 3-2 yendik. Son dört hafta, finallere katılabilmek için kritik önem taşıyor.
U14 liginde, Adanaspor'u 5-2 yenerek, grubu lider olarak tamamlamayı garantiledik. Böylece U14 takımımız doğrudan Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Tebrikler çocuklar!
U15 liginde, Adanaspor'la 1-1 berabere kaldık. Üçüncü sıradayız. Türkiye finalleri için Playoff grubuna katılacağız. Diğer grupların 2,3,4.leri ile 5'er takımlı 3 grup belirlenecek.
U16 liginde, Gaziantepspor'la 0-0 berabere kaldık ve lider olan rakibi yakalama şansını kullanamadık. Son üç haftaya girilirken 8 puan farkla ikinciyiz.
U18 liginde Tarsus İdman Yurdu'nu 3-2 yendik. Son dört hafta, finallere katılabilmek için kritik önem taşıyor.
Yorumlar