11 Ocak 2010

Kongre Öncesinde...

Bugün yine kayyuma kalmanın eşiğindeyiz. Artık kayyum da olağan bir kelime halini almaya başladı.

Koca Adana Demirspor'un yönetsel sıkıntılar dolayısı ile bu noktalara gelmiş olması üzüntü verici.

Temennimiz bugün bir yönetim çıkması. Bu yönetimin artık eski defterlerden oluşmaması. Kulübe verdiği zararlar nedeni ile kayyumun eşiğinde yaşamamıza neden olanların artık yönetimde yer almamaları.

Öte yandan yönetimi bizim temennilerimiz değil, bizim de temsil edildiğimiz kongrenin iradesi belirleyecektir. Ancak bilinmelidir ki; Adana Demirspor taraftarı eskiye göre çok daha bilinçli ve daha da önemlisi örgütlüdür. Bu şu anlama gelmektedir; Demirspor'u ihya eden her kesim umduğundan daha fazla şekilde olumlu anılacakken, takımımıza zarar veren her kesim de aynı şekilde eskiye göre çok daha fazla baskı hissedecektir. Takıma pislik bulaştıran artık kendisine pislik bulaştıracaktır. Yönetimler artık eskisi gibi olmayacaktır, olmamalıdır. Benim gözyaşlarımı göz ardı edeni, o gözyaşlarında boğmak Demirspor taraftarının boynunun borcudur.

1 yorum:

İbrahim İlya dedi ki...

bugün benim doğum günümdü ve (ADANADEMİRSPOR'a destek vermeyerek kongrenin ertelenmesine sebep olan) bugünümün içine eden küfredeğer! insanları kınıyorum.:(((