Genç takımlarımız bu hafta dört kategoride dört galibiyet alarak bizi mutlu ettiler. Artık A Takımı'mızın da en azından U18 takımımıza göz kırpmasının zamanı geldi. Şöyle bir gençleşelim, güzelleşelim.
U14 takımımız bu hafta İskenderun Demirçelikspor'u deplasmanda 1-0 mağlup etti ve maç fazlası ile liderliğini sürdürdü.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWOqXMYE7XuxVgK46H6EAeeNa3NalPW0V6l11oXH8kWzGIfegfga6KlgYuVVaBNTiMX5_lAPLfnxc5e1Fmsz0gFLv7w98NInI1XpiD1eZYA_1KDRQAyejdU3gQBA5H-DQBpAUSHu01fc5W/s400/U14.bmp)
U15 takımımız da İskenderun Demir Çelikspor'u yine deplasmanda 3-2 mağlup etmeyi başardı. Gaziantepspor ayak seslerini yakından hissetmeye başlamıştır.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEcmuFRq3yHIzyW_zqTZay2pxyYEYgHq6J4zYd8Nw8HBt6pNb6ig4xQbjbH5G9YQwL0e7c04jJ9ciJgZfn0LRABAmGzF1liDYDBO267FhkW_7OKH_Dawa286TSak7_cSZOMmGiSSbHLWfC/s400/U15.bmp)
U16 kategorisinde Adana Gençlerbirliği'ni 5-0 gibi net bir skorla geçtik. Lider Gaziantepspor'un 6 puan gerisindeyiz ama bir maçımız eksik. Bu grupta da şampiyonluk bizim olacak.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEicH381CuFyC00Jy8ba4IPevQ6p82iyJxycVyTsXpC3B60B7iQ-2IPh_XFGSPlCool57DGYtX-9bSFWWXnmHHiOQvKDjFXpRgI5ZI-bo8SyI0PXCPUbkR5xB6Ll86qEQTBtjio8_xAdrMjC/s400/U16.bmp)
U18 takımımız da U14'ler ve U15'lerdeki kardeşleri gibi İskenderun deplasmanındaydı ve bize 4-1'lik bir galibiyet hediye ettiler. Kalan 9 maçta formamıza yakışır mücadeleye devam edeceğiz. Sonucunun ne olacağı önemli değil. Aynen devam arkadaşlar.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9fSSFrm1zRAnPvLBrfLpjY-K1OPxMJO0CBQ4sKx8tV_7Ugz_QOIoTxaoNpo8NWWbTOGsCBOOVrkL5-fjk67RONmOjV5QuylFv_IFC7J2KLFMlHWLeKXdOjmwvthaQR941jh-QfqIN8Uju/s400/U18.bmp)
Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Umarım A takımımız da yaratılan olumsuz havaya karşın Cumartesi günü kademe gruplarına galibiyet ile başlayarak kara bulutların dağılmasına katkıda bulunacaktır.
Yorumlar