![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9nWXqUuagXmvPDpKEbvRYkTh1StzB8XB6F-qIPRu6s5F8NZcQ1dngUYEO9G7GsKKGsVEZtuoQZDIEjLCRLD4dUN30ClWOouC1r3ZaTB22VCK8su_DMK3baca43v-WqN5KSJxODI3Y86g/s320/skull.bmp)
Hafta sonu şahane futbol oynayacak ve goller atacak takımımızla, onu 90 dakika boyunca hiç durmadan destekleyecek taraftarımızla 5 Ocak stadını cehenneme çevireceğiz!
Mavi cehenneme hoşgeldiniz sevgili rakip takım oyuncuları ve taraftarları...
Bizim cehennemimiz de cennetimiz de yalnızca mavi olur! Maviler içinde yanmaya hoşgeldiniz!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8gnTOJ3W4g5kzKe6N7OEjqb3kEqXUAMlgAYD4d50vII3SRtM8FxG3ZlJVQpt3t80grUb04KZCjwg2CBXfMtMk5qK1wWq5Rr0Jr29ikA_UqfNAJZQRy0cTcE5ROmIpeniKnMTd6pqYK5E/s320/skull2.bmp)
Yorumlar
Tv'nin maçı vermeyecek olması çok iyi olmuş, maça gelecek taraftar sayısını bayağı etkileyecektir. Pazar günü, uzun zamandır göremediğimiz Masmavi Cehennemi göreceğiz..
'lular için kötü olmuş misal ben:)