Ana içeriğe atla

500 Altın Adam Aranıyor

Bekir Çınar yönetimi, kulüp üyelik sistemini değiştirmek ve buradan kalıcı bir gelir kalemi yaratmak için yeni bir proje ortaya koydu. Yönetimimiz "500 Altın Adam" arıyor ve Demirspor'a sahip çıkılması adına iş insanlarına mesaj yolluyor. Eğer proje başarıya ulaşırsa ve üye sayısında hedeflenen sayıya ulaşılırsa bu çok ciddi bir gelir kalemi olabilir. Zira kulüp üyelik aidatları "Bin TL" olarak belirlenmiş. Aidatlar kredi kartına taksitlendirilebiliyor.

Spor01'in haberine göre, Bekir Çınar ve yönetimimizin basın toplantısı yaparak tanıttığı projesine eski yöneticilerden Mustafa Tuncel, Cahit Sınmaz ve Kenan Şenbayrak destek vermişler, bundan sonra da destek olacakları taahhütünde bulunmuşlar.

Adana Demirspor Kulübü üyeliğinin daha da cazip hale gelmesi için sportif başarının zorunlu olduğu bir gerçek. Kulübün geleceği için çok önemli olacak bu projede yönetimin elini kuvvetlendirecek en önemli dayanak, playoff grubuna kalmış bir Demirspor olacaktır kanımca. Bunun için 5 te 5 yapmak artık daha da önemli hale geliyor.

Altın adamlarla, kadınlarla eminiz ki Demirspor yükseklere çıkacaktır. Yeter ki bu şehirden kazananlar bu şehire borçlarını ödemekte çekinmesinler. Yönetimimiz de bütünleştirici olsun, birleştirici olsun, barışsever olsun. Kulübün kapıları geçmişte olduğu gibi zenginlere kapanmasın, yardım etmek isteyen ama başlarına çeşitli işler gelir diye tedirginlik duyup destek olamayan iş insanlarına, zamanında soyulmaya çalışılıp küstürülen zenginlere kulübün kapıları açık yüreklilikle ve samimiyetle açılsın.

O zaman Lokomotif, Demir Kanatlarını kuvvetli bir şekilde çırpacak, bulunduğu üzücü konumundan yükselip daimi başarılara ulaşacaktır. Temennimiz budur.

Yorumlar

DexteR dedi ki…
İşte bu süper bir haber. Klupteki asalakları temizlemek için bulunmaz bir fırsat. Kombinemi alırken üye olmak istediği sölemiştim ve bana yılbaşında yeni üyeliklerin başlıyacağını söylemişlerdi. Verilen sözler tutuluyor, başkanımız yenilikler yapmaya devam ediyor...
Talip Egemen dedi ki…
Başkanımızın gelir kaynağı yaratma konusunda bıkıp usanmadan çalışmasını beğeniyle izliyor ve umarım bu sefer hayal kırıklığına uğramaz diyorum.Gerçi (500 Altın Adam * 1000 tl) yerine (5000 Adana Demirspor Gönüllüsü * 100 tl) projesi daha hoş olurdu. Bekleyelim bakalım , çıkacak mı 500 altın adam .
Benim değinmek istediğim konu farklı.Bugün okuduğum bir haber üzerine biraz hayal kırıklığı biraz kızgınlıkla yazıyorum bu yorumu. İki sezon öncesi Türkiye Kupasında çeyrek finale yükselip büyük sükse yaptığımız sezon . Çeyrek final ilk maçında Adana’da Gençlerbirliği’ne iyi oynamamıza rağmen şanssız (gerçekten şanssız ) bir golle kaybediyoruz . Turdan hocada ümidini kesmiş olacak ki Ankara’daki rövanşa yedek ağırlıklı bir takım çıkarıyor .Ankara’daki havayı bilmem ama Adana’da çok soğuk bir hava vardı o akşam ama Adana Demirspor oynadığı oyunla hem içimizi ısıtmış hem de bizi şaşırtmıştı. Yarı finale de göz kırpmış ama 85. dakikada yediğimiz golle kupaya veda etmiştik. O maçla ilgili bir çok şey yazılabilir, konuşulabilir ama benim için o maçta en hatırlanası , en yazılası konu Şahin Çakır isimli oyuncunun gösterdiği performanstır. Lig maçlarında hiç izlemediğim bu çocuk LigTv karşısında beni mest etmişti . Yetenek avcısı filan değilim elbet ama bu çocuğu izlediğimde çok iyi futbolcu olacak diye geçirmiştim içimden ve sevinmiştim böyle bir futbolcuya sahip olduğumuz için. O günden sonra ise çok nadir rastladım Adana Demirspor kadrolarında .Bugün ise Şahin Çakır’ın Trabzonspor kadrosunda olduğunu öğrendim.Sezon başından beri A2 takımıyla maçlara çıkıyormuş. Son Eskişehirspor maçında ise A takım kadrosuna alınmış.Belli ki yakında süper ligde izleyeceğiz Şahin Çakır’ı. Sonrada iç geçireceğiz. Demek istediğim şudur , gelir getirecek projeler üretmeye çalışıyoruz ama elimizdeki değerleri yok pahasına kaybediyoruz . Şahin Çakır’a biraz şans verilip üzerinde durulsa belki bugün yine Trabzonspor’da olurdu ama bizde hatırı sayılır bir bonservis parası kazanırdık.Şahin Çakır burada bir sembol , bugün o yarın bir başkası . Elimizdeki değerleri kazanalım. Mesela koyalım kaleye Ömer’i oynasın…
Adsız dedi ki…
ömer kaya denen (kaleci diyemiyorum) sporcudan hiç bir eksiği olmayan gencecik bir kardeşimizdir umarım hatalardan dönülür alper yerine alican kaya yerine ömer artık kadroda yer bulur
Adsız dedi ki…
İLK ÜYELER MUSTAFA TUNCEL,CAHİT SINMAZ,KENAN ŞENBAYRAK,AHMET ERDOĞAN...BİRİSİ BELEDİYE MECLİS BAŞKANI,BİRİSİ ADSİAD BAŞKANI,BİRİSİ GAYRİMENKUL VE PETROL ZENGİNİ,BİRİSİ MHP ADANA İL BAŞKANI..BUNDAN İYİ LOBİMİ OLUR..ARTIK BIRAKALIM BAZI ÖN YARGILARI..ORTAK NOKTA DEMİRSPORUN BAŞARISI OLMALI..BUNUN GİBİ 100 TANE İŞ ADAMI ÜYEMİZ OLDUGUNU DÜŞÜNÜRSEK ŞÖYLE BİR GELECEĞE DAİR YORUM ÇIKARTABİLİRİZ HER TÜRLÜ.HEPSİ BİRER DEPLASMAN VE OTOBÜS GİDERLERİNİ,OTEL GİDERLERİNİ PAYLAŞSA SIRTIMIZDAN TÜM YÜKÜ ALIYOR VE ONLAR İÇİNDE BİR GECELİK YEME İÇME PARASI OLUYR BU YARDIMLAR..YANİ HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUYOR..VE DÜŞÜNSENİZE BU TAKIM PLAYOFFA ÇIKIPTA ŞEHİR ŞAMPİYONLUK HAVASINA GİRERSE NELER OLACAĞINI..İŞTE O ZAMAN KONGRE ÜYELERİMİZ O FORMANIN HER TARAFINA REKLAM VERİR.TOPÇULARIN KIÇLARINA BİLE REKLAM ALIRIZ O ZAMAN..GELİŞMELER ÇOK MUTLULUK VE UMUT VERİCİ..ŞİMDİDEN SİTENİN GİRİŞ TASLAĞINI HAZIRLAYIN ANKARA TAYFASI..PAZAR GÜNÜ 4 TE 4 İSTİYORUZ DİYECEĞİZ İNŞALLAH....ŞİMŞEKLERDEN BİR DOST
Alpaslan KUŞVURAN dedi ki…
İyimser olarak başlatıldığına inandığım ancak başarıya ulaşma ihtimali çok zayıf olan bir proje bana göre. Bundan önce kongre üyelerinden birikmiş aidatların-toplam 200-250 TL idi yanlış hatırlamıyorsam-ödenmesi istenmiş, ödenmediği taktirde üyeliklerin silineceği bildirilmiş ancak buna rağmen yaklaşık 20 kişinin yanıt verdiği bizzat Demirspor Kulübü başkanı tarafından basına açıklanmıştır. Genel kurullara kongre üyesi olmayan simitçinin bile girerek oy kullandı(rıl)ğı bir kulüpte hangi gelişmeden bahsediyoruz? Demirsporu milyonlarca liralık borç batağına sürükleyeceksin, tarihinde eşine rastlanmamış kepazelikler ile camiamızın onuruna halel getireceksin,siyasi şov uğruna Demirsporumuzu Adanaspor'a kurban edeceksin, sivil bir yönetim ayakta kalmaya çalışırken, hem de paraya en çok ihtiyaç olunan bir dönemde,üç kuruş alacağın için temlik koyduracaksın, verdiğin demeçler ile binlerce Demirsporlunun sinirlerini zıplatıp midesini bulandıracaksın, ondan sonra da 1000 TL verip ALTIN ÜYE olacaksın!
Bu durumda bize teneke üye olmak düşüyor...
Adsız dedi ki…
Mhp'ye gidildiyse doğru olan bundan sonrada akp,chp,dtp gibi meclisde grubu olan diğer partilere de gitmektir.Üye olunup olunmaması önemli değil ama tarafsızlık ve Demirsporun imajı için herkese eşit mesafede olmalı başkan.
mustava dedi ki…
siyasi partilere gitmek bence önemli ve doğru bir hamle. ayrım yapmamak da öyle olacaktır elbette. diğer partilere de gidilmeli. tribünlerinde her kesimden, her düşünceden insanı barındıran bir üst yapıdır demirspor. bunun gereği yapılmalı bence de.
Bekir ÇINAR dedi ki…
diğer partilerimizden randevu istedik henüz dönmediler pazartesi vali bey ve ticaret odası başkanını ziyaret edeceğiz.İlk randevu talepimize dönüş Mhp den olduğu için oraya gitdik.ak parti ile dün 13 te randevumuz vardı anacak il başkanımızın acilen Osmaniyede işi varmış iptal etdiler ancak pazartesi verileceğini düşünüyorum.Umarım beklediğimiz desteği sağlarız.
Saygılarımla
Adsız dedi ki…
Çok iyi ozaman başkanım,ropörtaj aracılığıylada bunu dile getirme fırsatı bulursunuz inşallah.Hem yanlış anlaşılmalar ortadan kalkmış olur hemde randevu vermek zorunda hissederler diğer partiler kendilerini.saygılar...

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!