Ana içeriğe atla

Livorno Maç Tahmini ve Adana Futbolu Kitabı...

Livorno ile yaptığımız maçın 0-0 biteceği tahminini bir okuyucumuz yapmış, o da rumuz kullanmamış. Bu nedenle maalesef kitap hediyemizi başka bir maç tahminine veya organizasyona ötelemek durumundayız.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
o bendim :) diyen bir sürü kişi çıkar şimdi :=)
türkayADS dedi ki…
vallahi o zaman yorumumu yapıyordum 0-0 şeklinde...ayıp olur diye yapmamıştım.Sitenin yazarıyım zaten...bize gidip almak yakışırdı:))
h.gulmus dedi ki…
2. en yakın tahmini ben yapmışım. (0-1 olarak) fiş almazsam acaba kurtarır mı? :))
aLisqo dedi ki…
Adsız yorum yapan arkada$ ßir Daha Yorum Yapsın. IP'i numarası aynı ise kitaßı iade edeßiLirSiniz. Eğer ki Statik IP'i kuLLanıyorSa. O da Onun $ansına kaLmı$:)
Adsız dedi ki…
KİTAP işin şaka kısmı ben sadece maçın skorunun bilenin ben olduğumu(buğra) bildirmek istedim zaten maç esnasında onur ve mustafa ya da bunu belirtmiştim TAMAM ULAN SEN BİLDİN diyin yeter bana :) özellikle mustafa

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!