Ana içeriğe atla

A. Durmaz Tribüne!!!

19.09.2009 tarihinde oynanan ve 0-0 sonuçlanan Adıyamanspor – Adana Demirspor karşılaşmasında Adana Demirspor Teknik Direktörü Abdulkerim DURMAZ, maçın orta hakemi Tayfur ÖZKAN tarafından tribüne gönderildi.

Durmaz’ın maç ile ilgili yorumlarını izledim. Hakemin bu kararı hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bu, Durmaz için ne ilk, ne de son olacak anlaşılan.

Ya da hakemler de yedek kulübesinden takıma bir faydası olmadığını görüp, kendisini tribüne gönderiyor!

Yorumlar

Onur BİÇER dedi ki…
Kendisi olaylara karışması durumunda bir sezon boyunca para almayacağını beyan etmişti. Bu olay o beyanı ile birebir örtüşmüyor ama izleyipo göreceğiz.
caqLaR dedi ki…
Adıyaman maçında televizyona yansıyan görüntülerde bunu mazaret olarak söylemiyorum hakem bize karşı daha sertti vede asla taviz vermem görüntüsündeydi.Ama maçın son 15 dakikasında oyunun sertleştiği zamanda aynı istikrarı Adıyamanspor teknik heyetine karşı göstermediği açık bir şekilde televizyondan görebildim.Adıyaman'ın bir oyuncusu vardı sağ kanatta o oyuncu bizim teknik heyetimizde bişeyler söyledi.Tam olarak anlayamadım ama Durmaz'ın böyle bir huyu olduğunu biliyorlar vede bunun üstüne gidiyorlar diye düşünüyorum....!

Durmaz ne kadar haklı diye sorarsacak olursanız yaptığı davranışlar fevri olmakla beraber gereksizdi.Eğerki gözlemci hakemin hatalarını işlemiyorsa göz göre göre hakkınız yeniliyorsa baş kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız. Bunu en iyi taraftar yapar güzel bir pankartla herşeyi anlatabilir.Sen bu takımın patronusun asLa yaLnız bırakma gibi bir hakkın yok..! olamazda ..1

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.