23 Eylül 2009

A. Durmaz Tribüne!!!

19.09.2009 tarihinde oynanan ve 0-0 sonuçlanan Adıyamanspor – Adana Demirspor karşılaşmasında Adana Demirspor Teknik Direktörü Abdulkerim DURMAZ, maçın orta hakemi Tayfur ÖZKAN tarafından tribüne gönderildi.

Durmaz’ın maç ile ilgili yorumlarını izledim. Hakemin bu kararı hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bu, Durmaz için ne ilk, ne de son olacak anlaşılan.

Ya da hakemler de yedek kulübesinden takıma bir faydası olmadığını görüp, kendisini tribüne gönderiyor!

2 yorum:

Onur BİÇER dedi ki...

Kendisi olaylara karışması durumunda bir sezon boyunca para almayacağını beyan etmişti. Bu olay o beyanı ile birebir örtüşmüyor ama izleyipo göreceğiz.

caqLaR dedi ki...

Adıyaman maçında televizyona yansıyan görüntülerde bunu mazaret olarak söylemiyorum hakem bize karşı daha sertti vede asla taviz vermem görüntüsündeydi.Ama maçın son 15 dakikasında oyunun sertleştiği zamanda aynı istikrarı Adıyamanspor teknik heyetine karşı göstermediği açık bir şekilde televizyondan görebildim.Adıyaman'ın bir oyuncusu vardı sağ kanatta o oyuncu bizim teknik heyetimizde bişeyler söyledi.Tam olarak anlayamadım ama Durmaz'ın böyle bir huyu olduğunu biliyorlar vede bunun üstüne gidiyorlar diye düşünüyorum....!

Durmaz ne kadar haklı diye sorarsacak olursanız yaptığı davranışlar fevri olmakla beraber gereksizdi.Eğerki gözlemci hakemin hatalarını işlemiyorsa göz göre göre hakkınız yeniliyorsa baş kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız. Bunu en iyi taraftar yapar güzel bir pankartla herşeyi anlatabilir.Sen bu takımın patronusun asLa yaLnız bırakma gibi bir hakkın yok..! olamazda ..1