3 Eylül 2009

İtalya'nın Asi Çocukları Adana'ya Hoş Geldiniz !Bu muhteşem organizasyonu gerçekleştiren Başkanımız Bekir Çınar ve Livorno Başkanı Ricci Nelro.

TEŞEKKÜRLER BÜYÜK BAŞKAN !

(Fotolar Anadolu Ajansı, Hürriyet ve Metin Gül'den)

16 yorum:

DeliCHEsevgi dedi ki...

off be orda olmak vardı şimdiii...

Ati dedi ki...

adamlara direk kebabı çakmışız aga.bak bunlar bu tadı unutamaz, her sene gelirler demedi demeyin.. bu arada livorno başkanı da benim kadar varmış ha:)))

yuki the zorba dedi ki...

harikasınız...

Anarchy.34 dedi ki...

Allah'ına kurban Adana !

Adsız dedi ki...

Otele bile ugramadan sercana kebaba geçtiler helal olsun :)

Adsız dedi ki...

hiç bir yerde yayınlanmayacak galiba. izlemeyi çok istiyorum...


yoldaşlara selam olsun.

natura horror vacui dedi ki...

ulan üstüme beşiktaş formasını geçirip gelmek vardı oraya şimdi. helal olsun size be!

Adsız dedi ki...

HELAL OLSUNNN !! İŞTE SOLCULUK İŞTE EMEKÇİ !!! DİL BAYRAK DİN IRK YOK !!! SADECE İNSANLIK VE KARDEŞLİK VAR !! HELALLL !!! SOLCULUK BUDUR İŞTE !!!

Adsız dedi ki...

yayın hakkında bilgisi olan varsa veya olursa lütfen buraya yazsın. ntv ve trt deniyordu sitelerinde birşey yok. ya nasıl yayınlanmaz bu maç.

Barad - Dur dedi ki...

Ben polise takıldım. Livornolu taraftarların otobüsten indiğini gösteren bi video var.Livornolular Demirsporlu taraftarlarının yanına gelerek Cav Bella'yı beraber söylemek istiyor.Barikat kurmuş polis.Kafa sallayıp hayır diyor...ya ben size ne diyim ya..Mantığınıza ne diyim... Demirliler neyse ki aldılar yanlarına sonra...

Hakan HOŞCAN dedi ki...

Bu buluşmayı tamamen Bekir Çınar' a borçluyuz...

Metin Gül dedi ki...

Bence bu karşılama konusunda Polislerin üzerine gitmemek lazım, onlar da görevlerini yapıyorlar. Emir o şekilde, emrin neden o şekilde geldiğini teşkilat çok iyi bilmekte. orada yüzlerce kişi var, kimin ne olduğunu nerden bileceksiniz? nerden biliyorsunuz art niyetli birisi kalabalığın içerisinden cebinden bir çakı çıkarıp gösteri yapmayacağını??

uzun lafın kısası; herşeye takılmamak lazım, polis görevini yapıyor. ve dün gece en güzel şekilde de görevini yaptı, kötü olanları eleştiriyoruz, iyi olanı da dile getirmek istedim.

pekibeki dedi ki...

Sevgili Demirsporlu kardeşler,
Endustriyel futbola, milliyetçiliğe, şovenizme karşı gerçekleştirdiğiniz bu anlamlı etkinlik ilk oldu son olmasin. Herkesin boylesi bir maça ne kadar hasret olduğu açığa çıktı. Devamını getirelim.
Sevgiler.

Beercholic dedi ki...

vallahi helal olsun!

Flying Dutchman dedi ki...

O zaman o görevi onlara verene.....

Adsız dedi ki...

Arkadaşlar maç Livorno'daki taraftarları çok etkilemiş kendi forumlarından takip ediyorum... ilgiden şimşeklerden çok etkilenmişler. hatta rafet'in video'sunu izleyip onu Milan maçına götürmeyi düşünüyorlar :D