17 Eylül 2009

Alkışlar Ramazan Çimen'e...

Spor01'in haberine göre; Yönetim Kurulu Üyemiz Ramazan Çimen Belediye Vanspor maçı sonrasında aşağıdaki açıklamayı yapmış:


"Ben Demirspor yöneticisi olarak Vanspor karşısında sergilenen futboldan ve Diyarbakır Diski maçından zevk almadım. Özellikle Aydın Tabak için söylüyorum; ayağına aldığı her topu ezdi ve hepsini rakibe kaptırdı.

Belediye Vanspor maçında sahada iki üç futbolcunun dışında diğerlerini beğenmedim. Biz yönetim olarak, taraftar olarak her türlü şekilde fedakarlık yapıyoruz ama futbolcularımızın da yapması gerekiyor. Kendi sahanda iki puan veriyorsun, bu çok acı. Deplasmanda Diski karşısında galibiyeti kaçırdık. Deplasmadan alınan bir puan iyi dedik ama kendi evinde bir puan iyi değil.


Bizler yönetim olarak takımın başarısı için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Vanspor karşısında sergilediğimiz futbol beni tatmin etmedi. Bundan sonra bir an önce toparlanıp Demirspor'a yakışan şekilde oyun oynamalıyız. Sahaya çıkıp bu şekilde oynayacaksak işimiz zor.”


Yönetimimizden yine övgüyü hak eden bir yaklaşım. Fark gösterir gibiler. Dileseler, hedefe hakemi koyabilirlerdi. Havalar biraz daha serinlesin, çok güzel olacak diyebilirlerdi. Lige yeni girdik, 5 maça ihtiyacımız var, diyebilirlerdi. Hatta biz çok iyi oynadık, iyi savaştık ama şans bizim yanımızda değildi, diyebilirlerdi. Yapmadılar. İğneyi kendilerine, yani takıma batırmayı tercih ettiler. Özeleştiri yapabilmek adına çok doğru bir hareket oldu bu. Konuşmayı hak edecek bir yönetim sergiliyorsan, eleştirmeyi de hak edersin. Yönetimimizi Ramazan Çimen'in nezdinde tebrik ediyorum.

Hiç yorum yok: