3 Temmuz 2009

Sticker'larımız hazır...

Mondiali Antirazzisti'de kullanmak üzere sticker'larımız hazır...Daha önceki yıllarda yapılan festivalin fotoğraf ve videolarından gördüğümüz kadarıyla tüm takımların stickerlarını yapıştırdığı duvarlar mevcut. Genelde eğlenceli tasarımlar kullanılmış. Biz de bu noktadan hareketle, hem "ırkçılığa dil uzatın!" hem de "ırkçılığa karşı Demiryolları" anlamları taşıyan RAIL AGAINST RACISM sloganımız ve illüstrasyon trenimizle bir sticker hazırladık. Trenimizin içine de Mondiali Antirazzisti'nin kendi logosunda kullandığı, kültürlerin birlikteliğini temsil eden insan kafalarını koyduk.

İlk sticker, Ankara Tayfası'nın neredeyse resmi buluşma yerlerinden biri olan Eski Yeni'nin bahçesindeki panoya yapıştırıldı bile...Darısı İtalya'daki duvarlara, panolara...

RAIL AGAINST RACISM !!!

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Çok şık olmuş stickerler , elinize sağlık. Sizlerede iyi yolculuklar ve başarılar diliyorum.İzlenimlerinizi ve turnuva heyecanını bize en iyi şekilde aktaracağınıza inanıyorum.Geçtiğiniz her turu bize balllandıra ballandıra anlatın.Penaltıları kimler attı , kimler kaçırdı bilmek isteriz ,bu bilgileride bizden esirgemeyin :)
T.Egemen

Semt Aşığı dedi ki...

tasarım çok hoş olmuş.Size istanbuldan el sallama şansımız olacak mı?