![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGhNG86iG1GA-Pa85SEpK42qVb2WGy_Nw-O7zVgF3VSxArsAUuCY8QOGDxaEDrdKxTAnxJpPjMOXE0UBTytsYQqCcpNDsMkfygDl2FqGyEjM0otTObURUtXfwidhTcWElY7vJQTo9Gebg/s320/iteampiyonkadro.jpg)
Teknik direktörümüz Abdülkerim Durmaz, sistemini ve hangi mevkilerde kimleri oynatacağını bu tabloda göstermiş. (kaynak www.spor01.com)
Hala var mı bilmiyorum, eskiden okullarda kara tahtanın sol üst kısmına "Ders:... Konu:..." yazılırdı. Sınıf başkanı veya tenefüslerde nöbetçi öğrenci her ders başında bu köşeyi yenilerdi.
Şimdi Adana Demirspor'un sınıf başkanı dersimizi ve konumuzu tahtaya yazmış:
Ders: 2009-2010 Sezonu
Konu: Şampiyonluk!!!
Yönetici, futbolcu, taraftar, medya... yani hepimizin bu sene dersimizi iyi çalışması gerek. Sene sonunda karnelerimizde bol bol "pekiyi" görmek dileğiyle.
Yorumlar