Ana içeriğe atla

Memlekete Hoşgeldiniz


Memlekete hoşgeldiniz sevgili İtalya yolcuları.

Maddi ve manevi sarfettiğiniz bütün çabalar için ne kadar teşekkür etsek azdır. Demirsporu ve onu sevenleri mutlu ettiniz, gururlandırdınız.

Sizlerin, Demirspor ve Demirsporluluk adına yapmış olduğu bu anlamlı katılım, şüphesizdir ki bizleri bulutların üzerinden izleyen Muharrem abi ve geçmiş dönemin Demirsporlularını da aynı şekilde gururlandırmıştır.

Helal olsun size!

Yorumlar

geyik1940 dedi ki…
Fırat'ın da dediği gibi, bize çok büyük bir gurur yaşattınız, teşekkürler:)
türkayADS dedi ki…
çok teşekkürler,varlığınız huzur veriyor bizlere...
aLiSqo dedi ki…
İyi ki varsınız ße Ankara Tayfası...

Hepinize sonsuz teşekkürler!
togepy dedi ki…
benvenuto, grazie :)
Adsız dedi ki…
Ankara'nın taşına bak
Gözlerimin yaşına bak
Locomotive Anatolia kupasız dönmüş
Şu feLeğin işine bak :)

FOFO
mavi hayat dedi ki…
Helal olsun tayfama....
Adsız dedi ki…
Helal olsun hepinize...Hoşgeldiniz...

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!