Ana içeriğe atla

Eskişehir Demirspor - Kumluca Belediyespor

Saat 15:00'de karşı karşıya gelecekler. Bu maçın galibi finalde Selçuklu Belediyespor - İscehisarspor maçının galibiyle final oynayacak. Skorları öğrendikçe bu başlık altından aktaracağım.

Gönlümüz Eskişehir Demirspor'la. Haydi "Dem Dem"!

Güncelleme 1: İlk yarıda Eskişehir Demirspor 1 - 0 geride. Şu dakikalarda ikinci yarı başlıyor. (15:46)

Güncelleme 2 : Dakika 79 oldu ama henüz Demirspor'un attığı golü duyamadık. Dakikalar tükeniyor, umutlar da öyle. Hadi bakalım... (16:38)

Güncelleme 3 : Maç sona erdi. Beklediğimiz golleri Kumluca attı. Maç sonucu 3-0 Eskişehir Demirspor aleyhine gerçekleşti... (17:02)

Yorumlar

Adsız dedi ki…
Sevgili Mustava,
Dikkat ediyorsan tuttuğumuz tüm Demirspor'lar birer birer hedefi kaybediyor. Önce bizim Demirspor, sonra Ankara Demirspor ve şimdide Eskişehir Demirspor.Ama tüm bunlara inat ben halen bu gurupta bizim Demirspor'un grup lideri olacağına inanıyorum. Sen de iyi bilirsin ki Demirsporluluk işte böyle bir şey. Takım Brezilya ile oynasa içerde 1 dışarda 2 oynarız. Ne yapalım elimiz gitmez.

Merih Güvenç

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!