Ana içeriğe atla

DSGL Ertelenen Maç - "Yeter Demirspor"

DSGL'de geçtiğimiz hafta oynanmayıp 11 Şubat'a ertelenen Ceyhanspor maçımızın sonucu : 17 - 0

Bu gençler, gerçekten SÜPER gençler. Gollerimiz; Erdim(5), Yaşar(4), Ergün(4), Mustafa (1), İbrahim(1), Burak(1) ve Turgut (1) 'tan gelmiş. Son DSGL yazılarında hep gizli lider olduğumuzu söylemiştim, erteleme maçımızı da oynadık, açık açık lideriz artık. 70 golle en çok gol atan, +58 averaj yapan bu çocuklar bizim geleceğimiz...Şimşek'in onuru onlara emanet!

Ayağınıza sağlık çocuklar...

Yorumlar

Onur BİÇER dedi ki…
Hoşuma gitmedi bu. Güç gösterisi yapmayın gençler. Zaten puan durumundaki yeriniz ve 17 tane atmasanız bile averajınız gücünüzü gösteriyor. Kaldı ki zaten sizi elimizin üstünde tutuyor, üstünüze titriyoruz. Lakin güzel futbol kadar rakibe saygı da önemlidir. Umarım bir daha karşınızdakini futbolunuzla ezer ama skor olarak bu kadar abartmadan kazanırsınız. Şimşeğin Onuru Size Emanet, başkalarının onurunu kırmadan...
Semt Aşığı dedi ki…
yorum yok bizimkiler aklıma gelio ii onur 7 den sonrası bize yazılsın. :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!