Ana içeriğe atla

Özgür'ün Anısına...

İzmir'den bir Özgür'ü daha uğurladık 2009'un ilk gününde özgürlüğüne.Acıları deşmek değil niyetim. Ama üzücü olaydan birkaç sene önce yazdığı bir mektup var ki; çok bizden buldum, çok tanıdık geldi, çok sıcak ve sahibinin artık olmayışı gerçekten çok yakıcı. Paylaşmadan edemedim.
Özgür Göztepe taraftarı. Futbolu ve siyaseti çok seviyor. İleride elçi olmayı hayal ediyor.
"Futbol ve siyasete ilgi duyuyorum. İleride ya futbolcu ya da elçi olmak istiyorum. Bir de çok zengin olup, canımdan çok sevdiğim takıma başkan olmak istiyorum. Bunların dışında gelecek için hayallerim var tabi... Bundan 10 yıl sonra elinde işi olan, askerliğini yapmış, ülkesine, kendisine ve ailesine faydalı bir insan olarak görüyorum kendimi. ASLINDA BÜYÜK KONUŞMAMAM LAZIM BİLİYORUM AMA BENİ BU HEDEFLERDEN VAZGEÇİRECEK HİÇBİR ŞEY OLAMAZ. OLURSA DA BEN ONU ORTADAN KALDIRIRIM."
Ne kadar sıcak, ne kadar ateşli, ne kadar mücadeleci, ne kadar bizden değil mi? Allah rahmet eylesin Özgür. Mekanın cennet olsun.
Kaynak: www.showtv.com.tr

Yorumlar

Alpaslan KUŞVURAN dedi ki…
Sen, ben, o...yani bizi gördüm Özgürün yazdıklarında.allah rahmet eylesin.
yavuzy dedi ki…
Onurcum, Göztepespor değil, sadece Göztepe...
Semt Aşığı dedi ki…
seni benden anca ölüm ayırır!

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.