Ana içeriğe atla

Burhanettin Abi Haber Ajansı'ndan...

Blogumuzun sıkı takipçisi, Demirspor taraftarının şair ruhlu abisi Burhanettin Abimizden aldığımız bir istihbarata göre, genç takımımız Pazar günü saat 14:00'da Gençlerbirliği genç takımı ile bir hazırlık maçı yapacak.

Haber, bizim sitelerde henüz yer almadı, Gençlerbirliği sitelerinde de yok, Adana basınında da. Bu süper istihbarat hızından ötürü Burhanettin Abimize teşekkür ederiz. Kendisini geri aramamıza rağmen henüz ulaşamadık, bir de maçın Adana'da mı Ankara'da mı oynanacağını bildirirse süper olacak :)

Yorumlar

Adsız dedi ki…
Gençlerbirliği ile özel maç
Adana Demirspor'un genç takımı, Mersin'de ikinci yarıya hazırlanan Süper Lig takımı Ankara Gençlerbirliği ile pazar günü özel maç yapacak. Pazar günü oynanacak özel maç 14.00'da başlayacak.
Teknik Direktör Cengiz Hoşfikirer, “Samet Hoca'nın çalıştırdığı takıma karşı özel maç yapmak önemli. Biz de kendimizi sınayacağız."diye konuştu.

http://www.kanalahaber.net/habergoster.aspx?kategori=spor&haberId=964


Bizde asparagas haber yok :)
Burhanettin
Baris dedi ki…
Burhanettin abi foruma giremiyorum buna da çözüm bul. yalnız koyma beni :)
Adsız dedi ki…
Barış o konuda benim yapabiLeceğim birşey
oLsa dükkan senin :)
gerekLi çaLışmaLar yapıLıyor biraz sabır
Burhanettin
Adsız dedi ki…
iide abi nerde oynayacak...mersindemi yani?_?_?
Adsız dedi ki…
DuyarLı Adana basınının sayesinde maçın Adana'da oLduğunu ancak maçtan sonra öğrenebiliyoruz.Maç tesisLerimizde oynanmış.
MaaLesef 5-0 yenilmişiz.

Burhanettin
Adsız dedi ki…
Bu maçLa iLgiLi biLgiyi bende NTVSPOR'da gördüm...
5-0 yeniLmişiz ama yürekLerine sağLık diyorum

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.