6 Ocak 2009

Bekir ÇINAR Dönemi...

Takımımızın kongresi sonuçlandı ve geçtiğimiz günlerde Mehmet GÖKOĞLU yönetiminin istifasını vermesinden kısa bir süre önce istifasını açıklayan Bekir ÇINAR, kulübümüzün yeni başkanı seçildi. Eski başkan Mehmet GÖKOĞLU'na fahri başkanlığın verildiği kongrede yönetim kurulumuz şu isimlerden oluştu:

Ramazan ÇİMEN
Şerif GÜLER
Metin TÜRK
Önder SERİN
Kemal BAHALI
Muhittin ÜNLÜ
Derviş ERTEN
Taner ÖZCANDAN
Suat KIZILDAĞ
Cengiz ÖNAL

Yeni yönetimimize görevinde başarılar diliyor, temsil ettikleri camiaya yakışır bir yönetim göstermelerini temenni ediyoruz.

Kaynak: http://www.kanalahaber.net/

5 yorum:

Anonim dedi ki...

Başkan Bekir ÇINAR, teknik direktör Behzat ÇINAR, takımımız ULU ÇINAR. Sen Çok Yaşa Mavi Şimşeğim.Çık artık süper lige.

göktuğ dedi ki...

Bugün kongredeydim.Kongrede eski başkanlardan Adem ATILGAN , belediyeyi temsilen Tuncer AKDOĞAN ile Ali ULUKANLIGİL vardı.Kongrede yeni başkan Bekir ÇINAR , Mehmet GÖKOĞLU, Erden ARAT ve Önder SERİN konuşma yaptılar. Yeni başkan kalıcı gelir sağlama yönünde çabalayacaklarını söyledi.Yıllardır yönetim tarafından duymadığımız bir vaat olarak bu önemli. Gökoğlu yeni yönetime destek olacağını her zaman Demirspor'un yanında olacağından bahsetti. Erden ARAT ise geçmiş yönetimlerin alacaklarından vazgeçmesi gerektiğini , eğer geçmiyorlarsa Adana'da Demirsporlu olarak yürümemelerini söyledi. Gökoğlu yönetimini altyapıya sahip çıkmadığı için eleştirdi. Önder Serin ise yönetim raporunu okudu. Ben Bekir ÇINAR 'ı çok heyecanlı gördüm. Konuşması, tavırları yıllardır istediğimiz lobi oluşturabilecek başkan havasındaydı. İnşallah tahminlerimiz doğru çıkar. Yönetime gelince yeni katılanlar Bekir Çınar'ın dostu olsa gerek.Çünkü bir iki isim bugün üye oldular ve yönetime girdiler. Hepimize hayırlı uğurlu olsun...

Alpaslan KUŞVURAN dedi ki...

2,5 yıl önce Giresun maçı sonrası yapılan yönetim oluşturma faaliyetleri sonrasında Hulusi ile birlikte Bekir Bey'in yönetime dahil olmasına aracı olmuştuk.
Bekir bey bizim formatımızda birisidir.

yavuzy dedi ki...

Önceki dönem(ler)den hiçbir farkının olacağını sanmıyorum yeni sürecin...

Semt Aşığı dedi ki...

Hayırlısı olsun umutlarımız yeşersin.