Ana içeriğe atla

Behzat Hoca'dan Mesaj Var!

SEVGİLİ ADANA DEMİRSPORLULAR,

Sizlerden aldığım mesajlar beni çok mutlu etti. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Bu sizlerin güzelliği...Hepinize çok teşekkürler.

Kulübümden ikinci defa istemeyerek ayrılmak zorunda kaldığım için ben de üzgünüm. Ama ne yazık ki bu her konuda Memleketimizin kaderi ve talihsizliği... Çok zor günlerde hiçbir şey düşünmeden her türlü problemleri çözmek için verdiğim gayretler maalesef kendini bilmez bir yöneticinin haddini bilmez davranışları, parayı bulmuş şımarıklığı, kaprisleri ile son buldu. Bu bir kişi de olsa, insanı üzüyor. Hele bir de bunca fedakarlığa, kimse müdahele edemiyorsa... Tabii kim kimi koruyacak...

Ne kadar haklı olursanız olun, ne kadar haklı görülseniz, takdir edilseniz de sonuçta siz teknik direktörsünüz. Bu davranış bozukluğu içindeki yönetici, diğerleri tarafından haksız görülse de, sizin efendiliğiniz, yaptıklarınız takdir edilse de gidecek sizsiniz.

Bunun için de benzer olaylarla CENNET VATANIMIZDA işler iyi gitmiyor. Para kimdeyse en iyi o bilir, herkes ona boyun bükmek zorundadır. Onun dediği dediktir. En doğrusunu o bilir. Siz 15 sene süper ligte top oynamışınız, 3 sene milli takımda olmak üzere G.BİRLİĞİ ALT YAPISINDA, ALTAY, ÇANAKKALE DARDANEL, BOLU, ERZURUM, ŞEKERSPOR, 3 SENE DENİZLİSPOR, ADANA DEMIRSPOR KULÜPLERİNDE TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPSANIZ DA sizin onun kadar bilmeniz mümkün değil... çünkü para onda.. Ama paranın alamadığı, geçmediği DEGERLER DE vardır. ONURLU İNSANLAR BUNLARIN HADDİNİ ANINDA VERİRLER. Bizim parayla pulla işimiz olmaz.

BİZ ARKASINA DÖNÜP DE NERDEN GELDİĞİNİ BİLENLERİN YANINDAYIZ. TABİİ BAZEN BİZ DE HATA YAPMIŞ OLABİLİRİZ, İNSANIZ. HER ZAMAN YÖNETİCİLERİMİZLE DİYALOGTAN YANAYIZ AMA EFENDİCE BIR ÜSLUP İCİNDE… KÜLHANBEY TAVIRLI İNSANLARLA HİÇ İŞİMİZ OLMAZ... AMA BİRGÜN BU İŞLERİN DÜZELECEĞİNE İNANIYORUM. BUNLARI GERÇEKLEŞTİRECEK EN ÖNEMLİ UNSUR KÜLTÜRDÜR, TEVAZUDUR, İNSANIN KENDİNİ BİLMESİDİR. İŞİNİ SEVEN İNSANLARA DESTEK OLABİLME BÜYÜKLÜĞÜDÜR. SİZ GENÇ ARKADAŞLARIM İNANIYORUM Kİ BUNLARI GERÇEKLEŞTİRECEKSİNİZ. ÇÜNKÜ SİZ...

ADANA DEMİRSPORLUSUNUZ... Ş İ M Ş E K L E R S İ N İ Z...

SİZLERDEN BEKLEDİĞİM HAKEMLERE, YÖNETİCİLERİNİZE, TEKNİK ADAMLARINIZA NE OLURSA OLSUN HER ZAMAN VE HER ŞARTLARDA SAHİP ÇIKMANIZDIR. YENİ TEKNİK KADROYA DA SAHİP ÇIKIN. BAŞARI BÜTÜNLÜK OLURSA GELİR.

HEPİNİZİN BANA GÖSTERDİĞİ SAYGI VE SEVGİYİ HİÇ BİR ŞEYE DEĞİŞMEM. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

PARALAR ONA ESİR OLANLARIN, SEVGİLER BİZİM OLSUN....SAYGILARIMLA, BEHZAT ÇINAR

Yorumlar

yavuzy dedi ki…
Büyük harfler hocaya aittir, belli ki bazı noktalara vurgu yapmak istemiş. O kadar haksızlığa rağmen yine de takımınıza, yöneticinize sahip çıkın diyor. Büyüklük bu olsa gerek...
türkayADS dedi ki…
gerçekten büyüklük bu...çok içten yazmış helal ya
Adsız dedi ki…
HEPİMİZ "BEHZAT ÇINAR"IZ
Onur BİÇER dedi ki…
Kendisini yarı yolda bırakmış bir camianın başarılı olmasını istiyor. Bunun için bütünleşin diyor. İşte bu büyüklük fazlaydı bu camiaya. Yazık, çok üzülüyorum.
Fırat Ateş dedi ki…
Harbiden çok büyük adammış Beyzat hoca. Açıklamaları her şeyi özetliyor.

PARALAR ONA ESİR OLANLARIN, SEVGİLER BİZİM OLSUN...
Baris dedi ki…
aliens vs predator filmdeki bana göre en güzel sahnedeki damar söz buraya çok uyuyor.
"whoever wins we lose.." tercümesi
"kim kazanırsa kazansın kaybeden biz olacağız"

Bu genç yürek seni unutmayacak hocam..
Alpaslan KUŞVURAN dedi ki…
Taraftarın çok üzgün olduğunu, kendisine bir şekilde ulaşamayan kişiler olduğunu söylemek için dün hocayla konuştuğumda açıklama göndereceğini söylemişti. Kendisine dokunan daha fazla şeyler vardı ama onları sineye çekip değinmemiş. Hocaya yakışır bir açıklama.
Bugün akşam spor haberlerinde hocaya karşı saldırının yönetim tarafından ve Adana Denmirspor'un basın mensupları aracılığı ile devam ettiğini gördüm. Çaresizlik içinde yapılan saldırı olarak görüyorum.
msstafa dedi ki…
geldigin gun okadar heycanlanmıstımki hocam imza attgınızın ertesi gunu tesisdeki muabaettimizde bizim parayla pulla işimiz olmaz para olsa zaten beni buraya cagırmazlardı demiştiniz onemli olan klubdeki zihniyet degiştimi onu soyleyin demiştiniz ve donup size evet degişti hocam demiştik bunu soyledigim için sizden ozur diliyorum hocam gordum ki hiç bir sey degişmemiş yada degişim kısa surmus ve suan hocam içimdeki heycan sondu o stada gidcem gitmesine ama kendimi zorlyarak busene bu takım bir ust lige cıksa bile içimizde buruk bir sevinç olcak sizin buyuklugunuz ve beyefendiliginiz altında ezilen leş karkagları başladılar arakınızdan atıp tutmaya siz bizim için gercek bir ADANADEMİRSPORLUSUNUZ ve ŞİMŞEKLER GRUBUNUN bireiyisiniz
PARA ONA ESİR OLANLARIN, SEVGİLER BİZİM OLSUN
sana yapılanları unutmaycaz unutturmayacaz.....
Adsız dedi ki…
Evet demirgibialp,caresizlik icinde cirpiniyorlar,cirpindikca daha cok batiyorlar.Bu yoneticiler icin ekstradan caba harcamamiza gerek yok,kendileri james bond filmlerinin kendi kendini imha eden teyp kayitlari gibi.
Kendileri icin en buyuk tehlike yine kendileri.
mirothekid dedi ki…
onların kuralları ve yöntemleriyle olmaaaz.... vallahi olmaz arkadaşlar... bütün kuralların değişmesi gerekir...
şöyle düşünelim... adanademirspor'da yüzlerce örneğine rastladığınız aşağılık, onursuz idari karar ve uygulamalar olageliyor... bu uygulamaların yaratıcıları, sizce bunun onursuzca bir eylem olduğunun bilincinde midirler? Belki de, bilincinde olsalar yapmazlardı diyeceksiniz... Farkında değiller, tarihsel bilinçleri yok, vizyonları yok, çapsızlar vs. vs. diyebilirsiniz...cevabınız yanlış arkadaşlar...
Gerçek; masuma ve mağdura gereklidir, diğerlerinin işine yaramaz...
Bu yetkililer herşeyin bal gibi de farkındalar... akıl ve vicdan sahibi herkesin gördüğü bir şeyi onlar nasıl göremiyor, bu sizin hiç tuhafınıza gitmiyor mu? Hiç kimse göz göre göre bu kadar aşağılık olamaz... Adanademirspor yöneticilerinin ekonomik ve siyasi kaygıları olmadan o kulübün başında sadece Adanademirspor için oturduklarına inanan var mı aramızda?
Eminim buna olumlu yanıt verecek bir kişi dahi çıkmaz...
O zaman biz bu adamlardan iyi birşeyler yapmasını neden bekliyoruz arkadaşlar? Bizler "avel" miyiz?
Adanademirspor'da bu kurallarla başarı elde edilmesi "İMKANSIZDIR"... mesele sadece 1. lige çıkma meselesi, Behzat Çınar meselesi değildir. (1.lige çıkmayı başarı sayanlara söyleyecek hiç bir lafım yok, heba edilen yılların hakkını Allaha havale edelim olsun bitsin)

Bana inanın "Dışarıdan" Adana'ya bakınca durum çok traji-komik gözüküyor...

Kötümserlik yaymak istemem ama Küçük insanlarla, büyük işler başarılacağına inanmıyorum ben...
Bu anlamda her ne olursa olsun takımın yanında olmak bana yanlış geliyor...
Adsız dedi ki…
Sizden özür dilemiştim Behzat Hocam, ama şimdi pişman oldum.İyi ki sözleşmeniz feshedilmiş de gitmişsiniz. Yoksa siz bu yöneticilere 3 gömlek büyük gelirsiniz. Siz tam Biz taraftarın, Demirspor'un aradığı, bulduğu, ama kifayetsiz, yaşlı fosilin yağcılığını yapan, onun ayaklarına kapanan ve asla Demirsporlu duruşu sergilemeyen yönetime göre değilsiniz. Allah yüzünüze bakmış da bu adamlarla çalışmk zorunda kalmamışsınız. Affet bizi hocam, büyük adamsın.
Adsız dedi ki…
çirkefin içindeki güzelliği bulan aklınıza sağlık. demirspor değil mevzu, insan olmanızla ilgili sevgili hocam. çok yaşayın...
Adsız dedi ki…
Bize bunu yapmayacaktın derviş ertan.Öyle sırtımızdan vurmayacaktın bizi.Kötü oynadın bu oyunu.Erken düştü masken yüzünden.
Derviş bundan sonra adın "Banknot" olsun.

Tuncay
Adsız dedi ki…
Behzat Hoca'nın bu yönetim anlayışının bulunduğu Demirspor'da hoca olarak çalışması, Irak'ın başına Cumhurbaşkanı olarak İspanya'dan Zapatero'nun getirilmesine benzer.

Bu yöneticilere güvenip Adana'ya gelmesi bile büyük hataydı.

Tolga

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!