17 Aralık 2008

Ankara Demirspor Play-Off'u Erteledi...

Bugün Ankara Demirspor'un ligin iddiasız takımlarından Bulancakspor ile maçı vardı. Ankara Demirspor maçı kazansa play-off grubuna katılmayı garantiliyordu. Hemen maçın başında 1-0 öne geçmesine karşın 70. dakikada 10 kişi kaldı ve son dakikalarda yediği gol ile maçtan 1-1 beraberlikle ayrıldı.

Son maçını deplasmanda Bafra Belediyespor ile oynayacak. Berabare kalması gruptan çıkmasına yetecek. İddialı geçecek maçta korkulu rüya görmemeyi umuyoruz. Pazar günü Ankara Demirspor'un gruptaki en önemli iki rakibi Bafra Belediyespor ile Gümüşhanespor karşılaşacak. Bu maçın sonucu mavi-lacivertlileri yakından ilgilendirse de aynı anda gözler Ünye'de Ünye Kastamonu maçında olacak. Renkdaşımızın bir diğer rakibi olan ve Murat Başesgioğlu ile ilişkili olduğu dile getirilen Kastamonuspor'un yükselme grubuna kalması 2 maçını da kazanmasına bağlı. Bu durumda rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek.

Maçı izleyemediğim için yorum yapamamakla birlikte Demirsporların genel kaderinin burada da sürdüğünü açıkça söyleyebilirim. Son dakikada yenilen bu gole umarım üzülmeyiz. Lakin her halükarda korkulu rüya uzadı. Kırmızı kart ortalığa koku yayıyor mu bilemeyiz? İçimde şüphe olmakla birlikte, bilmeden ahkam kesmek doğru bir davranış olmayacak. Umarım o mucize gerçekleşmez ve renkdaşımız gruptan çıkar.

3 yorum:

Anonim dedi ki...

Adı Demirspor, rengi mavi lacivert. Biz çıkamadık, inşallah onlar çıkar.Forza Ankara Demirspor.

Semt Aşığı dedi ki...

gümüşhane maçına çok gittim.inşallah yener ankara demir.

Onur BİÇER dedi ki...

Bafra ile Gümüşhanespor berabere kalınca matematiksel olarak Gümüşhane'nin gruptan çıkma şansı kalmadı. 3 takımdan ikisi çıkacak, umarım bir kaza yaşamaz Ankara Demirspor.