Ana içeriğe atla

Taraftara (ya da anlayana!!!) Sesleniyorum

Ben takımımla gurur duyuyorum.

Aslanlarım çıktı, gitti denilen maçı geri getirdi. (Maç niye gitti diye soran yok tabi!!!)

Sonra Turgutlu bu sene iyi kadro kurdu. Baksanıza bizim de üstümüzde. Neden üzülüyorsunuz, bre cahiller, bre vefasızlar.

İki hafta önce 10 günlük rehabilitasyon süreci sonunda çıkılan Afyonkarahisarspor maçında benim takımım Alanyaspor'dan 2 tane fazla atardı, en az 6 olurdu o maç. Ama hakem bizi engelledi. Biz dört dörtlüktük.

Metin Hocamız hatlar arsında bağlantıları iyi kuran, sadece golü düşünen, presle rakibi boğan, takımı defansa çekmeyi aklına dahi getirmeyen, maç içinde çeşitli varyasyonlarla oyunu renklendirmeyi bilen bir hoca. Ama şans bizden yana değil. Biz futbolun gereklerini yapıyoruz. Şansımız tutmuyor.

Öte yandan ne hakla kızarsınız takıma. Bu takım kamp yapmadan lige girdi. O esnada diğer takımlar kamptaydı. Ne kadar zaman geçerse geçsin (bu süre bir tam sezon da olabilir) o takımlar bizden daha fazla çalışmış olacak. Bu gerçek önümüzdeyken, hocamız kendi kellesini koydu ortaya, 5 ve katları kadar süre istedi bizden. Daha 5 in 2 katını yeni bitirdik. Vay anam hoca şöyleymiş de böyleymiş. Bu mu sizin hocaya güveniniz, bu mu sizin sabır eşiğiniz?

Bu takımdan desteğinizi esirgemeyiniz. Metin Hoca'yı baş tacı ediniz. Yönetime şükrediniz.
Not: Yukarıda yazılanların hiçbirinin gerçek hayattaki kişi ve olaylarla ilgisi bulunmamaktadır. Laf olmuş, torba dolmuştur.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.