Ana içeriğe atla

Şaka yaparken dikkatli olun, gerçek çıkabilir.

Metin yıldız Adanaspor'la Anlaştı
Adanaspor’da teknik direktör konusu bugün çözüme kavuştu. Daha önce Adana Demirspor’da hocalık yapan Metin Yıldız Adanaspor ile anlaştı.

-sporadana'dan alıntıdır-


Ben artık şaka yaparken dikkatli olmaya gayret edeceğim. "Yoksa olmaz böyle!" demekte arkadaşlar. Sabah saat 11.00 civarı Adana'daki kuzenimle konuşuyordum. Konu futbola, oradan da Adana Demirspor'a geldi. Dalga geçtim hatta "ya bu Metin Yıldız bizden bir de Adanaspor'a gitmesin, zaten üç hoca değiştirdi adamlar, dördüncü tombala olur :)" dedim. Sonra bir baktım adam gerçekten anlaşmış. "Yok artık!" desem de olmuş. Gerçekten şaka gibi bir durum. Başkası "böyle oldu" dese inanmazdım :)

Gülelim artık :))))

Ağlanacak halimizde bizi güldürmeyi başaran Adanaspor camiası ve Metin Yıldız efendiye teşekkür ediyorum. Yakında bir şov programı hazırlasınlar, hep beraber izleyelim. Adını bile buldum hatta ;

"Metin-Bayram A.Ş. Şov" :)))

"Üzüntüyü kader olarak benimsetme çabasına karşı dimdik duran Adana Demirspor'un şerefli taraftarına en derin sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum. Size ne derlerse desinler siz biliyorsunuz ; EN İYİSİ SİZSİZ!"

Yorumlar

Adsız dedi ki…
Şimdi artık düşmeleri kesinleşti.Adanaspora güle güle.
burhanettin dedi ki…
önce Emrah Bedir
şimdi de Metin Yıldız

bir iyiLik daha yapsa şu YANIK Cem'i aLsa ne güzeL oLur Bayram Akgül
turuncu dedi ki…
Aglanacak halinizde gulmenizi becerebildiysek ne mutlu bize... Neticeye bakalim onumuze bakalim derim... Adanademirspor taraftari zaten yeterince sov yapiyor :) ortaligi kasip kavuruyor, milli servete zarar vere vere ... baska sova gerek var mi???

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.