Ana içeriğe atla

Metin Yıldız ve futbolculara,

Beyler,

Son iki yıl bizim anılarımızda kötü izler bıraktı. Teknik direktörlerimiz bizi yarı yolda bıraktı, futbolcularımız kumpasların içinde takıma ihanet etti; tonlarca para çöpe gitti. Biz onları unutmadık; vicdanlarımızda gereken konuma yerleştirdik.

Bu yıl, daha mütevazi bir bütçeyle yola çıktık; sizden tek isteğimiz FORMANIN HAKKINI vermenizdi. Hangi takımlarda oynadığınız önemli değil, burası ADANA DEMİRSPOR çatısı ve sanırız ki geçen sürede taraftarın gücünü hissettiniz.

önce zaman dediniz, fikstür zor dediniz sonra hakemdi-senaryolardı; peki şimdi ne durumdayız? Devre bitiyor ve biz geriliyoruz.

Geçen yılkilerden farklı olmak varken onların izinden gidiyorsunuz, onlarla aynı konuma "iniyorsunuz".

Desteği aleyhinize çevirmeyin. Tarih ve vicdanlarımız sizi de "onlar"la aynı klasöre yerleştirmesin!

Yorumlar

Adsız dedi ki…
Sana katılıyorum kardeşim. Maalesef Demirspor Metin Yıldız'a birkaç gömlek büyük geldi. Zaten son 3 senedeki (Sadi Hoca hariç) hoca seçimlerinin hepsi hatalıydı. Hiç değilse ikinci yarıya yeni hoca ile başlamak gerektiği düşüncesindeyim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!