Dün sadece Erivan'da 2 ihtilaflı ülke maç yapmadı, okyanusun karşı kıyısında Küba'da en son 1947'de Pan-American oyunlarında karşılaşan ABD ve Küba milli takımları yaklaşık 50 yıl sonra tekrar karşılaştı.. En son Küba'da oynanan maçta Küba ABD'yi 5-2 yenmişti.
Dünkü maçı ABD kazandı ve Küba ile oynadığı maçlarda 1947'de oynanan maç hariç hiçbirinde yenilmeme geleneğini sürdürdü.
![](http://4.bp.blogspot.com/_iRM_J-EJjIA/SMQqc--CcXI/AAAAAAAAAEc/FMvZ6mY4ZUY/s320/873799_full-lnd.jpg)
Dünkü maçı ABD kazandı ve Küba ile oynadığı maçlarda 1947'de oynanan maç hariç hiçbirinde yenilmeme geleneğini sürdürdü.
![](http://4.bp.blogspot.com/_iRM_J-EJjIA/SMQqc--CcXI/AAAAAAAAAEc/FMvZ6mY4ZUY/s320/873799_full-lnd.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/_iRM_J-EJjIA/SMQqdA2c-dI/AAAAAAAAAEk/fjdtGGQ3-bc/s320/873782_full-lnd.jpg)
Yorumlar