![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiE55uCrl7pF3khVpBECgknSQg641JfGyvfb_GwIZCqVjt_GeT0_DcmPhjLlHcsNcbJrfXyUhzta0e_Q2hlhj2P_0beASDsjPtq36NnU2h5iFDUvBFDiNm6j-TWt0HtoXUwAROlUvJ3jA/s320/gazi_iletisim.jpg)
Gazi Üniversitesi İletişim Dergisi'nin Kış-Bahar 2008 sayısı, futbol üzerine... Dergide akademik çalışmaların yanı sıra, forum başlığında futbolun çeşitli alanlarına değinen yazılar da bulunuyor. Bunlardan biri de Adana Demirspor'la ilgili; dergi internetten de okunabiliyor; indeks için buraya (http://www.ilet.gazi.edu.tr/iletisim_dergi/26/icindekiler.htm) ve forum bölümü için de şuraya (http://www.ilet.gazi.edu.tr/iletisim_dergi/26/forumt.pdf) tıklayabilirsiniz.
Yorumlar
Gerçekten iyi bir çalışma olmuş. Emeği geçen tüm yazar arkadaşlara teşekkürler.