Ana içeriğe atla

Şefik Abi Yönetimde!!!

Bu son dakika sürprizini bekleyip duruyorduk! Sonunda oldu! Şefik Akkurt yönetimde!

O güzel aksanıyla hepimize "Paşam" diyen, taa İngiltere'den kilometrelerce yol tepip maçlara gelen, Mavilacivert.com ekibiyle beraber yönetime talip olduğunu açıklayan, aynı tribünü paylaştığımız, Demirsporluluğundan bir gram şüphe duyulmayan o güzel kebapçı şimdi iş başında!

Uzun zamandır şöyle bir rahat nefes almak, bir parça mutlu olmak istiyordum! Oldu işte!
Taraftar artık yönetimde! Yönetimdeyiz!
Liste Aytaç Durak'sız!
Yaşasın Tam Bağımsız Adana Demirspor!

OOO-ooo-OOO-ooo!
Şefik abiiiiii oleeeeeeeeeeeeeeeey!
Şefik abiiiiii oleeeeeeeeeeeeeeeey!
Şefik abiiiiii oleeeeeeeeeeeeeeeey!
Şefik abiiiiii oleeeeeeeeeeeeeeeey!
OOO-ooo-OOO-ooo!

Yorumlar

Onur BİÇER dedi ki…
Çok duygusal bir anımdayım, gerçekten çok çile çektik. Çok üzüldük, çok yıprandık. Sportif başarıyı demiyorum. Onur ve bağımsızlık mücadelesini kastediyorum. Çok eleştirildik. Asıl suçluları aramayıp bizim üstümüze gelen pişkinler, bilgisizler, istisnaen iyi niyetliler ve kötü niyetliler oldu. Şampiyon olsa idik tam sayfa ilan verecektik tam bağımsızlık için. Şimdi bu yönde çok önemli bir adım atmış durumdayız. Bu gün duygusallığımın tadını çıkaracağım. Bu gün huzurlu uyuyacağım. Hoşgeldin Şefik abi.
Adsız dedi ki…
Vertumnus ben listede Şefik Akkurt'u göremedim, yanlış yerlerden mi bakıyorum yoksa?
Adsız dedi ki…
Merhaba, en son yazı bu olduğu için buraya yazıyorum. ADS Store'un telefon numarasını bilen var mı? :)

Şimdiden teşekkürler...
vertumnus dedi ki…
İlk listede Şefik abi yer almıyor. O listeden Aytaç Durak'a yakın 3 isim yönetimde yer almayacaklarını açıkladı. Bu gelişmenin ardından sanıyorum yedek listeden Şefik abi yönetime girmiş oldu.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beşiktaş: 3 - Adana Demirspor: 3

 Demirspor bu; her an her şey mümkün. Oyuncular değişse de hem dibe vurup hem son saniyeye kadar heyecan yaşatmak geleneği değişmiyor.  İstanbul'da İnönü'de 3-0'dan maç çevirmek büyük iş. Takımın gerçek gücünü gösterdiği, belki de sezona merhaba dediğimiz maç oldu... Balotelli beklediğimiz patlamayı yaptı; İstanbul' da olması tesadüf değil. İlk yarıda acemice hatalar, Sinan ve Ferhat'ın dağılması, rakibin dalga dalga gelişini durduramamak can sıktı. Aslında kötü değildik ama rakip çok iyi başladı. İkinci yarı başında 3. Golü de yiyince moraller bozuldu. Ama işte Demirspor bu! Yaptı yapacağını... Rakibin oyuncu değişikliklerini lehimize çevirdik. 60. Dakikadan sonra Vargas ve Balotelli'nin şutları son dakikaya kadar umudu taşıdı. Assombalonga'nın dokunuşuyla 1 puana uzandık. Tebrikler, teşekkürler takım; devamı gelsin... 

Karagümrük: 4 - Adana Demirspor: 0

 Kötü başladığımız lige daha da kötüye giderek devam ediyoruz. Çok net bir yenilgiyle gerçeğin tokatını yedik: Sorun Samet Aybaba'da değildi.  Balotelli'yi kontrol altında tutsun diye gelen İtalyan hoca, 15 günde takımı daha iyi hale getirmek yerine tamamen dağıtmış. Çok kötü bir oyunla farklı bir yenilgi aldık ve umarım bu alınan yanlış kararların geri dönüşü için bir dönüm noktası olur. Bir kişinin keyfiyle takım yönetilmez! 

İtler Çakallar Vınlayanlar

 Kimse Demirspor taraftarına itler çakallar diyemez; kimse böyle bir sözün söyleneceği ortam yaratamaz.  Buna teşebbüs edenler oldu tabii ama unutulup gittiler. Bugüne kadar bu takımın sadece ama sadece kendine muhtaç olduğunu sanan onca kişi gelip geçti. Vikipedia'da Adana Demirspor sayfasına bakın, ne çok isim var. Zannettiler ki hepsi tek, değişilmez. Ama Demirspor'a musallat ettikleriyle birlikte çekip gittiler.  "Ben olmazsam Yenice'yi geçemezseniz" diyen Aytaç Durak ve hüküm sürdüğü yıllarda, onun ağzının içine bakanlar, sarı zarflarından medet umanlar, İstanbul takımlarını destekleyenler, topuğuna basıp gezenler, iki çift lafı bir araya getiremeyenler, kayyumla tehdit edenler, borcu kongreye doğru katlayarak büyütenler, öldük bittik geberdik gittik diyenler... Hepsi vınlayıp gittiler.  Kim kaldı? Taraftar olan, içimizden biri, Bekir Çınar kaldı mesela. Demirspor için emek, zaman, para harcayana saygı duyan ama kendine yapılan saygısızlığı unutmayan taraftar