Ana içeriğe atla

Anket Sonuçları : Hangi Futbolcular Gitmeli?

Blog'da bir süre önce başlattığımız "Hangi Futbolcular Gitmeli" anketi sonuçlandı. Toplam 789 oy kullanıldı. Birden fazla futbolcu ismi seçilebiliyordu ve Özgür Nasuh 679 oy alarak "gitmesi en fazla istenen futbolcu" oldu. Yukarıda yer alan tabloyu tıklayarak büyütünce tüm sonuçlara ulaşılabiliyor.

Gitmesi en fazla istenen İlk-5 i sayacak olursak;

1) Özgür Nasuh - 679 oy
2) Ünsal Aka - 572 oy
3) Serkan Turhan - 506 oy
4) Ramazan Altıntepe - 447 oy
5) Nezir Narin - 377 oy

En az oy alan, gitmesi en az istenen 5'li de şu şekilde oluştu:

1) Şahin Çakır - 66 oy
2) Emrah Bedir - 73 oy
3) İbrahim Sürer - 74 oy
4) Bora Rıza Kalyon - 81 oy
5) Erhan Çatalcam - 84 oy

Bu en az oy alanların, aldıkları oy adedinin bir kısmının kendileri nedeniyle değil, "bütün takım gitsin" görüşünde olanlar nedeniyle olduğunu düşünüyorum. Ankete katılan herkesin kendi görüşüdür elbette. Ancak bana kalırsa, ortaya gerçekçi bir tablo çıkmış oldu. Sene başından beri "Şahin" diyor hemen herkes, bu sezon kadroda olması lazım bence. Emrah Bedir'in yetenekli olduğu da genel kabul gören görüşlerden biri. İbrahim, play-off'larda hırsıyla çok göz doldurdu; Bora Rıza, adam gibi adamlığıyla. Erhan Çatalcam, ha keza..

"Onurlu Futbolcu"larla yola devam etmek istiyoruz, gerisine hayatta başarılar dileriz. Ankete katılan herkese teşekkürler.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!