Ana içeriğe atla

Mavilacivert.com Yönetime Talip...

Mavilacivert.com bugün basında yer alan açıklamasıyla, hem sorunları dile getirmiş hem de yönetime talip olmuş durumda. Bu konuda herkesin kişisel fikirleri olacaktır. Benim kendi fikrim, konunun enine boyuna düşünülmesi, tartışılması yönünde. Yine kendi adıma "Şerefli Yönetim - Onurlu Futbolcu - Gururlu Taraftar...Tam Bağımsız Adana Demirspor" sloganına uygun her adayın ortaya açık yüreklilikle çıkması gerektiği yönünde. Bu göreve talip olacaklar için, gün artık sorumluluk almak günü. Çok sevdiğim bir Sovyet tabiriyle, gün; elini ateşe sokup kestaneleri ateşten alma günü. Buna aday olacaklar ortaya koysunlar kendilerini, ben ve benim gibiler o noktada kararlarını daha net vereceklerdir "Demokratik Kongre"de.

Mavilacivert.com'un yayınladığı tam metin için tıklayınız :

http://www.mavilacivert.com/indexailan.html

Yorumlar

Adsız dedi ki…
ADANA DEMİRSPOR SENİ CANIM GİBİ SEVİYORUM BENİM ADIM EMRAH VE ADANA DEMİRSPORLUYUM EN BÜYÜK ADANA DEMİRSPOR DEMİRSPORA MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİM...

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!