Ana içeriğe atla

İhtiyatla Yaklaşılacak Sözler...


"Sayın" Aytaç Durak, tezahürat yapan taraftarlarımız için "zarar veriyorlar" diyor. yahu sizin verdiğiniz zararın haddi hesabı yok 14 senedir. Sizin sayenizde bu takım 3. liglere kadar düştü, ve 14 senedir tek bir başarı yok! Kime masal anlatıyorsunuz?

Ayrıca; maçı sahaya inip taraftar mı kazanacak?
Bu futbolcuları transfer eden senin "atadığın" yönetim değil mi?

Maçları kaybeden yine senin transfer ettiğin futbolcular değil mi?

Başarısızlığınızın bedelini neden taraftara ödetmek istiyorsunuz?

Dünyanın neresinde var böyle bir anlayış? tezahüratları, yaratıcı besteleri ve pankartları, sadakatı vs. gibi sebeplerden ötürü Türkiye'de bir çok yerde saygı görüyor bu taraftar grubu.

Ve bu işin taraftarla ne ilgisi var? Ayıptır be ayıp.. Asıl sen kimsin de çıkmış meydan okuyorsun! Kendini mahalle kabadayısı sananları ve böylesi kör döğüşü yapanları çok gördük biz.

Aytaç Durak olmazsa Demirspor şöyle olur böyle olur diye yorumlar yapılıyor. Yani "ölümü gösterip sıtmaya razı olamamızı" bekliyorlar. Bu kulübün kendi öz kişiliğine kavuşması için bu akıl fakiri yönetimden ve belediyeden acilen kurtulmak gerekir. İcabında bu takım küme düşer amatörde oynar ama şerefiyle var olur. Yine tekrar edelim. Bizler öyle renkleri turuncu veya pembe olan, kişiliksiz, 750 kişilik stadyumlarında en böööyüük hebeleşöbelespor" diye tezahüratımsı şekilde tempo tutan bir oluşum değiliz! bizlere karşı söz söylecek olan önce dönecek kendi tarihine bakacak sonra konuşacak.
Özetle; tarihiniz kadar konuşunuz "sayın" Durak!!!

Yorumlar

Semt Aşığı dedi ki…
Sayın Durak seçimlerde taraftarın destek verdiği kişi zarar gördü lafı.Neyi hedeflediğini,neyin öncelikli olduğunu ortaya koyan bi cümlesiydi.

bırak siyaseti.İnsanlar aşklarını dilediği gibi yaşasın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.