Ana içeriğe atla

Git artık! Çek ellerini artık! Konuşma artık!


Aytaç Durak konuşmuş!!!
''...Ancak, biz onlara pabuç bırakacak değiliz, muhatabım da değiller. Kaç gramlık ağırlıkları var. Adana Demirspor'a ve Adana Sporuna zarar verdiler. Bunu cümle alem biliyor. Islah etmek için elimden geleni yaptım yalvardım, ancak basın bu konuya sahip çıkmadı. Genç taraftarlar bilmiyorlar, bilmeyen yönetimin esiri olup, kadrolaşıyorlar terör havası estirmeye çalışıyorlar, mafyalaşmak istiyorlar. Elimin tersiyle vururum hepsine, pabuç bırakmak mizacım da yok. Yerel seçimler öncesi belediye kapısına dayandılar, ama rakip adaya zarar verdiler. Bu fanatik grubun ağırlığının olmadığını seçimde de gördük. Onlar birilerini desteklerse ona zarar verirler. Fanatik grup Adana Demirspor'u desteklemezse Adana Demirspor kurtulur, onlar varsa Adana Demirspor batar."
''Takımı teşvik etmesini bilmiyorlar, bunlardan haberleri yok. Anlatıyorsun anlatıyorsun anlamıyorlar. Sabah geliyorlar maça, maç başlamadan önce başlıyorlar gürültü yapmaya bitene kadar da sadece gürültü ve uğultu yapıyorlar. Böyle maç alınır mı? Play-off maçları için Konya'ya 10 bin kişi gönderdik, taraftarla maç alınsaydı, orada alınırdı. Bu tip taraftarın ağırlığı yok. Bu tip taraftarlar maça gelmezse Adana Demirspor kurtulur. Onlar olmasın, onlar gitsin zevklerini heyecanlarını başka yerlerde tatmin etsinler.''
-----
Aytaç Durak,
Sana, Adana Demirspor'u kullanarak hanene "kazanç" yazdığını düşündüğün her şeyin hesabını soracağız. Bu sözlerinin de...
Büyük hesaplaşma daha yeni başlıyor!

Yorumlar

yavuzy dedi ki…
Aytaç Durak, sen Demirspor taraftarı ne ise, tam zıddısın; Demirspor'un olmadığı herşeysin... Demirspor'u senden kurtarmadığımız herbir gün, bizim için işkencedir.
Onur BİÇER dedi ki…
Bugün heyecan doluyum. Çünkü gördüm ki artık sistemin çomağı olarak görülüyoruz. Gördük ki yok sayarak bizleri ve bu sesi yollarına devam edemiyorlar.

Gördük ki rahatsızlık öyle bir düzeye gelmiş ki bizi muhatap almadığını söyleyenler sadece bizler ile ilgili beyanlar veriyorlar.

Mustafa TUNCEL bize saldırıyor. Günlerdir ağzını bıçak açmayan Aytaç DURAK yeminini bizimle bozdu.

Evet biz taraftarız, tekerinize çomak sokacağız. Biz sizin sisteminizde yayılan bir virüsüz.

Şunu kafanıza koyun TAM BAĞIMSIZ ADANA DEMİRSPOR istiyoruz.
Semt Aşığı dedi ki…
"Bu fanatik grubun ağırlığının olmadığını seçimde de gördük." ifadesinde 2 şey aklıma takıldı.
1.Taraftarlık sandıkdamı belli oluyor.Yani taraftar bir oy potansiyeli?
2."Fanatik grup" sen kapısına dayanınca "Ben size demedim o lafı içip,içip sağa sola sataşanlara dedim." diyebilmek için bi opsiyonel bırakmış oraya...

Bütün yöneticiler böylemi Allahım!
Allah hepinize kolaylık versin arkadaşlar.

Yemezler Aytaç(son)Durak

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!