Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.
Yorumlar
Bende gazetecilik yada fotografcilik okumadim.Turizm isletmeciligi ve otelcilik yuksek okulunda 4 sene okudum.Buna ragmen hala kebapcilik yapiyorum :-)
Yazilar yazmak,fotograflar cekmek,sinir tanimayan davranislarda bulunmak,Adana Demirspor ile ugrasmak sadece hobimdir.
Lutfen hayallerine sinirlama koyma.
Bir kosede miskin sekilde oturup "Hakkimda hayirlisi olsun " demektense ,hayallerini gerceklestirmek icin calisip, hakettigini alabilecegin gunlerin hayalini kur..Bazi seyleri de zamana birak.Kusmeden,bikmadan,usanmadan..