Ana içeriğe atla

Dernek'ten Açıklama...

Bugün yapılan eylemimizle beraber derneğin açıklaması da geldi...

"ONURLU VE BAĞIMSIZ ADANA DEMİRSPOR

Adana Demirspor kişilerin takımı değil,Adana'nın ve Adana Demirsporluların takımıdır.Şimdi burada Adana Demirspor taraftarının yıllardır çektiği acıyı değİl,Adana Demirsporumuzun geleceği için yapılması gereken doğruları açıklıyoruz ;

- BAŞARISIZ olan mevcut yönetim hemen İSTİFA etmeli ve acilen kongre kararı alınmalıdır.

- Mevcut yönetim yeni gelecek yönetime Adana Demirspor'u kongrede BORÇSUZ teslim etmelidir.

- Kongrede oluşacak yönetim yeni gelecek yönetime Adana Demirsporumuzun geleceğine ve taraftarların beklentisine hitap etmelidir.

- Kongre DEMOKRATİK bir şekilde yapılmalıdır.

-Adana Demirspor yönetimi BAĞIMSIZ bir yapıya kavusturulmalı, seçilecek yönetim TAYİN ile değil GÖNÜLLÜ oLarak bu görevi üstlenmelidir.

-Yönetim Adana Demirspor ıcın MADDİ MANEVİ hiçbir fedakarlıktan kaçınmamalıdır.

-Tüm Adana Demirspor camiası yeni gelecek yönetim etrafında KENETLENMELİ, destek vermeli ve İÇ İŞLERİNE ASLA KARIŞILMAMALIDIR.

-Yeni gelecek bağımsız yönetim Muharrem Gülergin'ler, Hacı Döner'ler,Muhammet Kaymak'lar,Orhan Demirdal'lar gibi Adana Demirspor DURUŞUNU SERGİLEMELİDİR.

-Yeni gelecek yönetim ONURU ile oynanmış GURURU kırılmış, evinden çıkamayan, yüzü gülmeyen, hasta olan, başı dik gezemeyen, inancını kaybetmiş yüzbinlerce Adana Demirsporlunun GÖNLÜNÜ almalıdır.

Ancak ve ancak bunlar yapıldığında Adana Demirspor taraftarları ıcın HAYALLERİNDEKİ Demirspor gerçek olacak ve bu sevda ONURLU bir şekilde SONSUZA DEK yaşayacaktır.

BUNLAR BİZLERİN DEĞİL ADANA DEMİRSPOR'UN DOĞRULARIDIR...!!!

ADANA DEMİRSPOR TARAFTARLARI"

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.