![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMLxYV1afvRF2WhNJBco-y_6pZOM7zddOBV3ey2FiQGMP6GLqXLhRkfPPbUb1WS6_cVxhjf1-qNNg66_AxHNdHLTFgUJCFyrcWCTAOyLOXpVId6AlYFEqjDUGdpjzx67qkzMVJZqo9m9b3/s320/konyada+yagmur.jpg)
Cumaya doğru düzeliyor gibi gerçi. Meteoroloji'e bakılacak olursa;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdHHucI_K-0cRaeNN3zuyhuBxIWLK2EWPDhN7L2IHx3RgwJp5JBh0H3jI081mGLi2ddpxYm7S4J9I30_hHo2sqyPkjEopDvGDBujfUGRPYSBPCICqcUpmTYSJzPrT9Ue1Ct7beBE2MxJVY/s320/konya+hava+durumu.jpg)
Yağmurlu ya da yağmursuz, şimdiden beyinlerinde bilmemkaç tilki dolaşan bir kısım insan varsa baştan söyliyim: Ben bu takıma hiçbir bahane üretilmesini istemiyorum. Son "hava şartları bahane" hakkını Erzurum'a yenileyerek kullandılar. O sahayı sel de bassa, piknik yapılacak kadar şen şakrak bir güneş de olsa çıkıp,oynayıp,alacaklar. O kadar.
Yorumlar
Fırtınalar çağırıyoruz ;)
geyik1940