Ana içeriğe atla

Herkes Kendi Formasını Giyecek!

Yukarıda görülen forma, Fenerbahçe'nin yeni sezon formalarından biri olmaya aday. Henüz tasarımlar üzerinde net bir fikir birliğine varılmış değilmiş. "Fener'in yeni formaları" başlığıyla çeşitli internet sitelerinde yer almış (tıklayınız) . Volkan'ın mavi-lacivert kaleci formasını biliyoruz, Fenerbahçe antreman formalarından biri de mavi-lacivert. İyiden iyiye sahip çıkıyor adamlar! Arkadaşım gidin sarı giyin! Gidin kendi formanızı giyin!

Az kaldı ama, mavinin ve lacivertin gerçek sahibi yakında geliyor...

Yorumlarla gelen ek bilgi: Yukarıdaki formanın kesin olmadığını, aday tasarım olduğunu yazmıştım. İlgili forma, Antu.com'da taraftarlarca tasarlanmıştır gibisinden bir bilgi geldi. Rengin de mavi-lacivert değil turkuaz-lacivert olduğu söylenmiş (ancak yukarıdaki tasarımda bence mavi görünüyor o) Turkuaz-laciverte benim itirazım olmaz. Yorum şu an yayınlanmış durumda, aşağıdan bakabilirsiniz. (Antu.com'a misafir olarak girdim ayrıca. "Turkuaz-Lacivert çubuklu forma yapılması için imza topiği" başlığı vardı. O başlıktaki tasarımlar evet daha turkuaz. Ancak başlığın daha 5. yazısı herşeyi ortaya koyuyor sanki :"Adana Demirspor forması gibi olmuş.." diye yazmış bir Fenerbahçe taraftarı.)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
Antu Kurumsal Topiclerdeki ,
forma tasarımlarını bugun vatan gazetesi ve sizin buraya tasıdıgınız site sanki yonetimin calısması gibi tasımıslar.

Ayrıca
Lacivert Mavi degil
Lacivert Turkuaz olacaktı.

Saygılarımızla

Bu arada bu aksamki Cankırı macında
AdanaDemir e basarılar dileriz
vertumnus dedi ki…
Yorumunuzu postun içine de aldım, daha bilgi verici olsun diye.

Başarı dilekleri için teşekkür ederiz.
Zihn-i Spor dedi ki…
Linki verilen sitedeki formalardan 8 numara kesinlikle ve kesinlikle lacivert mavi renktedir. Demirsporun klasik formasına yakın renklerde tasarlanmıştır. Umarız bu forma yönetim tarafından da beğenilip yeni sezonda fenerbahçe alternatif formalarından biri olarak kullanılmaz. Ancak kabul olsa da fazla bir anlam taşımaz. Lacivert Mavi şehrin asi çocuklarının rengidir. Göğüsünde demirspor amblemi taşımayan mavi lacivert tek başına bir anlam taşımaz.
Semt Aşığı dedi ki…
"Ne SARInın yanındaki Lacivertle,Kırmızı/Ne de SİYAHın yanındaki Beyazı.Sevmedik , Sevemeyeceğiz.." msn iletim dir bu benim 30 gündür rahat.Aferim adam oluyosunuz diyesim geldi :D gs ve bjk de ayağını denk alsın :)-Bunla ilgili bi yazı yazızam-
Adsız dedi ki…
Mavi Lacivert Her zaman demirspordur.. Fenerbahce'nin böyle bir forma tasarlamasi Demirsporun mavi lacivertinin önüne gecemez bence..
mavi lacivert denince akla gelen sadece Ads'dir..

hem demirspor taraftariyim.. Hem Fenerbahce..
Sahsen ben cok begendim.. Cıkarsa hemen alirim..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beşiktaş: 3 - Adana Demirspor: 3

 Demirspor bu; her an her şey mümkün. Oyuncular değişse de hem dibe vurup hem son saniyeye kadar heyecan yaşatmak geleneği değişmiyor.  İstanbul'da İnönü'de 3-0'dan maç çevirmek büyük iş. Takımın gerçek gücünü gösterdiği, belki de sezona merhaba dediğimiz maç oldu... Balotelli beklediğimiz patlamayı yaptı; İstanbul' da olması tesadüf değil. İlk yarıda acemice hatalar, Sinan ve Ferhat'ın dağılması, rakibin dalga dalga gelişini durduramamak can sıktı. Aslında kötü değildik ama rakip çok iyi başladı. İkinci yarı başında 3. Golü de yiyince moraller bozuldu. Ama işte Demirspor bu! Yaptı yapacağını... Rakibin oyuncu değişikliklerini lehimize çevirdik. 60. Dakikadan sonra Vargas ve Balotelli'nin şutları son dakikaya kadar umudu taşıdı. Assombalonga'nın dokunuşuyla 1 puana uzandık. Tebrikler, teşekkürler takım; devamı gelsin... 

Karagümrük: 4 - Adana Demirspor: 0

 Kötü başladığımız lige daha da kötüye giderek devam ediyoruz. Çok net bir yenilgiyle gerçeğin tokatını yedik: Sorun Samet Aybaba'da değildi.  Balotelli'yi kontrol altında tutsun diye gelen İtalyan hoca, 15 günde takımı daha iyi hale getirmek yerine tamamen dağıtmış. Çok kötü bir oyunla farklı bir yenilgi aldık ve umarım bu alınan yanlış kararların geri dönüşü için bir dönüm noktası olur. Bir kişinin keyfiyle takım yönetilmez! 

Hajduk Split, Strum Graz...ve Livorno

Adana Futbolu kitabında kısaca bahsetmiştik. Adana Demirspor, taa '50'li yıllarda Adana'da Avrupalı takımları misafir etmiş, kendi de eski kıtaya misafir edilmişti. Hajduk Split, Strum Graz, Beogradski bunlardan bir kaçıydı... Hajduk'un uzun süredir gol yememesiyle ünlü kalecisi Beara, Met Ahmet'in şutuyla avlanmıştı. Yine Uluslararası Demiryolları Futbol Şampiyonası için karma ekipler, Adana seyircisinin önünde boy göstermişti. Demirspor da Yugoslavya, Bulgaristan, Almanya, İran ve Suriye gibi ülkelere maçlar yapmaya gitmiş ve orada Türk Futbolu'nu temsilen bulunmuştu. O yıllarda yabancı ekiplerle oynanan maçların ne kadar nadir olduğunu, ulaşım ve iletişim imkanlarının sınırlılığını hayıtlayacak olursak, ne kadar büyük bir işe imza atıldığı daha net ortaya çıkar. Adanaspor'un 1981'de UEFA Kupası'nda oynadığı son maçtan beri, Adana'ya milli takımlar haricinde ilk kez Avrupalı bir ekip geliyor. İtalya Seria A'dan, gönlümüze yakın, Livorno. İ