Ana içeriğe atla

Herkes Kendi Formasını Giyecek!

Yukarıda görülen forma, Fenerbahçe'nin yeni sezon formalarından biri olmaya aday. Henüz tasarımlar üzerinde net bir fikir birliğine varılmış değilmiş. "Fener'in yeni formaları" başlığıyla çeşitli internet sitelerinde yer almış (tıklayınız) . Volkan'ın mavi-lacivert kaleci formasını biliyoruz, Fenerbahçe antreman formalarından biri de mavi-lacivert. İyiden iyiye sahip çıkıyor adamlar! Arkadaşım gidin sarı giyin! Gidin kendi formanızı giyin!

Az kaldı ama, mavinin ve lacivertin gerçek sahibi yakında geliyor...

Yorumlarla gelen ek bilgi: Yukarıdaki formanın kesin olmadığını, aday tasarım olduğunu yazmıştım. İlgili forma, Antu.com'da taraftarlarca tasarlanmıştır gibisinden bir bilgi geldi. Rengin de mavi-lacivert değil turkuaz-lacivert olduğu söylenmiş (ancak yukarıdaki tasarımda bence mavi görünüyor o) Turkuaz-laciverte benim itirazım olmaz. Yorum şu an yayınlanmış durumda, aşağıdan bakabilirsiniz. (Antu.com'a misafir olarak girdim ayrıca. "Turkuaz-Lacivert çubuklu forma yapılması için imza topiği" başlığı vardı. O başlıktaki tasarımlar evet daha turkuaz. Ancak başlığın daha 5. yazısı herşeyi ortaya koyuyor sanki :"Adana Demirspor forması gibi olmuş.." diye yazmış bir Fenerbahçe taraftarı.)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
Antu Kurumsal Topiclerdeki ,
forma tasarımlarını bugun vatan gazetesi ve sizin buraya tasıdıgınız site sanki yonetimin calısması gibi tasımıslar.

Ayrıca
Lacivert Mavi degil
Lacivert Turkuaz olacaktı.

Saygılarımızla

Bu arada bu aksamki Cankırı macında
AdanaDemir e basarılar dileriz
vertumnus dedi ki…
Yorumunuzu postun içine de aldım, daha bilgi verici olsun diye.

Başarı dilekleri için teşekkür ederiz.
Zihn-i Spor dedi ki…
Linki verilen sitedeki formalardan 8 numara kesinlikle ve kesinlikle lacivert mavi renktedir. Demirsporun klasik formasına yakın renklerde tasarlanmıştır. Umarız bu forma yönetim tarafından da beğenilip yeni sezonda fenerbahçe alternatif formalarından biri olarak kullanılmaz. Ancak kabul olsa da fazla bir anlam taşımaz. Lacivert Mavi şehrin asi çocuklarının rengidir. Göğüsünde demirspor amblemi taşımayan mavi lacivert tek başına bir anlam taşımaz.
Semt Aşığı dedi ki…
"Ne SARInın yanındaki Lacivertle,Kırmızı/Ne de SİYAHın yanındaki Beyazı.Sevmedik , Sevemeyeceğiz.." msn iletim dir bu benim 30 gündür rahat.Aferim adam oluyosunuz diyesim geldi :D gs ve bjk de ayağını denk alsın :)-Bunla ilgili bi yazı yazızam-
Adsız dedi ki…
Mavi Lacivert Her zaman demirspordur.. Fenerbahce'nin böyle bir forma tasarlamasi Demirsporun mavi lacivertinin önüne gecemez bence..
mavi lacivert denince akla gelen sadece Ads'dir..

hem demirspor taraftariyim.. Hem Fenerbahce..
Sahsen ben cok begendim.. Cıkarsa hemen alirim..

Bu blogdaki popüler yayınlar

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 3 - Sivasspor: 0

Geçen sezonun tersine bu yıl süper bir başlangıç yaptık; üçer gollü, iki de iki. Geçen sezon Giresun'a karşı deplasmanda, Sivas'a da içeride can sıkıntısı yenilgiler almıştık. Onları da düşününce ayrı bir güzellik oldu... Böylece ilk kez Süper Lig'e iki galibiyetle başlamış olduk. Pazartesi maçlarıyla kesinleşecek olsa da yine ilk kez Süper Lig'te birinci sırayı gördük.  Takım cumartesi akşamı makine gibi çalıştı. Oyunu sürklase etti. Genelde sezon başı klişelerinden olan "henüz takım oturmadı/hazır değiliz" mazereti bu sene bize uğramamış oldu. Aynı teknik adam ve tamamen değişmemiş kadronun bunda payı büyük. Vargas'ın yokluğunda 11'e yerleşen Belhanda şansını iyi kullanıyor. Onyekuru-Akintola ile desteklenmiş hücum hattı iyi işliyor. Genelde maçlarda gol yeriz ama bu kez rakibe kaleyi kapattık, o açıdan da iyi bir performans oldu.  Geçen sezondaki çıtayı yukarı taşımak için mücadeleye devam!

İsviçre, Demirsporludur !

Şefik Abi'den beklediğim fotoğraflar flickr'ına düştü. Bizimkiler, Cenevre'de kamp kurmuş durumdalar. İlk maçın içinden ve dışından görüntüler harika. Adana Demirspor, her yerde! Elinize, ayağınıza sağlık hepinizin. Harikasınız! İsviçre, Demirsporludur! O kadar!