Ana içeriğe atla

Fotospor Efsanesi!!!

Fotospor, takıma 1 sayfa yer ayırıyor, aman ne güzel demiştik. Lakin böyle bir şeyle karşılaşacağımı ben düşünmemiştim. Sadece başlık hoşuma gitti "Demir Yumruk", gerisi fos.

Başkan Mustafa Tuncel'in bana son derece garip gelen açıklamaları olmuş. "Ama ben futbolcularıma da söylüyorum eğer gideceğiniz takım Adana Demirspor’dan daha iyi bir yerdeyse kapı açık, istedikleri gibi gidebilirler. Levent hocaya kızgın olan futbolcularım vardı ancak ben onlara söyledim, sonuçta hocamız Süper Lig takımı çalıştırmaya gitti ve bu nedenle ona kızgın olmanın anlamı yok."

Forma, arma, renkler diyoruz, gelenek diyoruz karşılığında "daha iyi bir yerde" olan takımlardan söz ediliyor. Kaldı ki, yukarıda bahsedilen "Süper Lig" takımını, daha bu sene eledik biz kupada...Yuh artık...Bir de "Trabzonspor’un elinde bulunan 4. büyük apoletini elimize geçireceğiz" sözü var ki...Bu, en hafif tabiriyle vizyonsuzluktur.

Gelelim, haberi yapan arkadaşa. Doğru düzgün çalışmadığı çok belli. En başından anlatmaya başlamalıyız belki de.

Arkadaşım bak, bu KEBAP. Dünyanın neresinde "Adana !" dersen de, akla bu gelir, biraz yüksek sesle söylersen akla değil masana da gelir. Ha yok illa futbol diyorsan, bir pankartımız var, onu hatırlatayım : "Adana, Demirsporludur."

Dip Not : Haber, yalnızca Adana baskılarında yer almış durumda, yurt genelinde yayınlanmamış. Aklınızda bulunsun.
"Efsane" Fotospormuş...Hay güzel Allahım ya...

Yorumlar

yavuzy dedi ki…
Hiç olmasaymış daha iyi olurmuş cinsinden bir haber olmuş Fotospor'unki...Gazetede iletişim bilgisi olmadığı için, haberin reklamını günler öncesinden yapan sporadana.com sitesine hayal kırıklığımızı bildiren yorum bıraktım ve mail attım.
mustava dedi ki…
"Kestane" Fotospor! Belli ki tek kestane kendisi değildir. Çok yaşa büyük medya.

Ayrıca: Babacan, sevecen, nur yüzlü başkanımıza da selamlar olsun. Hangi takımın, hangi camianın başkanı olduğunun farkında mı acaba???
Adsız dedi ki…
ben de bosu bosuna almıs oldum "perforje" fotosporu ilk defa. ama yaptıklarını söylediğiniz hatalar beni çok şaşırtmadı. cunku bu gunki gazetede -bizim yazı olmadığından dolayı okumak zoruda kaldım- f.b henry, ronaldinho ve eto'yu almış, tuncay gs'ye giderken, hasan şaş bjk'ye geçmiş, tuncaya kızan fb yine boş durmayarak arda turanı kadrosuna katmış yabadabadu falan...

-ulan ziya deminden beri çocuklara atıp tutuyorsun.
-abi sen de benim hiç bi dediğime inanmıyorsun ki..
-ulan inanılacak şeyler anlatmıyorsun ki, biraz destekli at be oğlum..

son saniye edit: fb maçından dolayı benim chealse transferim iptal olmuş.

fly

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.