Ana içeriğe atla

Feke'ye Kitap Yağdırıyoruz !

Mavilacivert.com, üyelerinden Hüseyin Ataş'ın girişimiyle kitap bağış kampanyasına başladı. Bize, Feke'yi kitaba boğmak düşer !

Hüseyin'in kampanya mesajı:

"Arkadaslar ben İlkokula başlayana kadar Feke'de ikamet ettim. Feke'nin tüm köylerindeki öğrenciler okumak için Feke'ye geliyor, Devlet Yurdu'nda kalıyor. Anaları babaları yazın tarladan ekip biçip kazandıkları 3-5 kuruşu çocuklarına yollayarak okutuyorlar.Feke'de dershane yok lise öğretmenleri kurs açıyor ona da Feke'nin zenginleri,memur çocukları gidiyor. Kaynak bulamayan ama çalışmak isteyen bir sürü öğrenci var. Adana'nın ilçelerinde en geri bu anlamda Feke ve biz Mavilacivert.com ailesi olarak oraya yardım elini uzatmalıyız, o genç beyinler için bir şeyler yapmalıyız. Herkesten en az bir kitap istıyoruz; hikaye, roman, ÖSS (en çok bu lazım) ve OKS hazırlık farketmez..

Katılmak isteyenler şu mail adresi aracılığıyla irtibata geçebilirler:

huseyinatass@gmail.com

Ben Kozan'dan ve gurbetten gelen kitapları derleyeceğim. Kozan'da toplanacak kitaplar daha sonra otobüs tutulup toplu halde Feke'ye goturup ellerimizle teslım edilecek. Hepinize şimdiden teşekkür edıyorum.."


Mavilacivert Kitap Kampanyası link:

http://www.mavilacivert.com/portal,ilan11.html

Yorumlar

serdanka dedi ki…
Hadi millet elimizden geldiğince çok kitap yollayalım kardeşlerimize!!! Demirsporluluk ruhunu, o fiyakalı duruşu ete kemiğe büründürelim hadi!!!
Hüseyin A. dedi ki…
hepinize şimdiden tesekkur edıyorum arkadslar..saygıyla selamlıyorum hepinizi..HÜSEYİN ATAŞ
ahmetdinckol dedi ki…
hadi demirsporlular egitime yapılan yardım ülkenin gelecegine yapılan yardım.güzel sonuçlanacak inşallah kampanya.başlatanların devam ettirenlerin yüregine sağlık.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ben Bunu Hak Ettim...

Bugüne kadar yazdığım en zor yazılardan biri bu.  Yanımda küçücük iki çocuk vardı maçta, sevdim onları öptüm. Hatta babası yorulmuştu da aldım onu omzuma maçı bir süre birlikte izledik. O esnada çocuğun nasıl heyecanlandığını gördüm. Bacakları kasılıyordu, boynumun sıkıştığını hissettim. Sonra bağırdı ve akabinde ellerini vücudunu titreme alacak kadar sıktı. Bu çocuk sanırım 4,5-5 yaşlarındaydı. Tam benim kızımın yaşlarında. İşte o anda aslında anlamalıydım hak ettiğimi bu belayı. Çünkü ben de çocuklarımı bu acıya götürüyorum. Onlar acıya doğru yürürken, ben her Demirspor deyişlerinde mutlu oluyorum. Her mavi-lacivert deyişlerinde mutlu oluyorum. Onlar da bana başarı videosu gönderiyorlar.   Ben böyle bir babayım işte. Çocuklarının bu tür videolarına bakıp, duygulanan mutlu olan bir babayım. Onlara mavili, armalı kıyafetler alıp ellerimle uçuruma götüren bir babayım. Tabi ki Allah belamı verecek.  Kendi isteğim dışında görev yerim değiştirildi. Ailem paramparça oldu. Ta

NE OLDU SİZE?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim. Bu bir tribün yazısıdır. Tribünlere yazılmıştır. Demirspor tribünlerine.  Sasa Polyester Sanayi A.Ş.  Baştuğ Metalürji San. A.Ş.  Beyteks Tekstil San. Tic. A.Ş.  Elita Gıda San. Tic. A.Ş.  Abdioğulları Plastik Ambalaj San. A.Ş.  Dioki Petrokimya San. A.Ş.  Güney Çelik Hasır ve Demir Mamulleri San. Tic. A.Ş. Bu şirketler ISO kayıtlarına göre Türkiye’nin en büyük 300 firması içinde Adana’da faaliyet göstermekte olanlar.  Bu şirketlerden bir tane forma reklamı aldık mı?  Stad sponsorluğu?  Ne bileyim altyapı desteği?  Kim takımı fonluyor?  Murat Sancak ve ilişkili şirketleri, çevresi vesilesi ile kulübe kazandırdığı sponsorlar.  Adana bu, Demirspor bu. Bunu unutmamak gerekir. Ben Murat Sancak’ı bir başkan, bir ağabey olarak çok seviyorum ve çok takdir ediyorum. Kulübümüz üzerindeki emeklerini asla yok sayamam. Benim diyen Adanalıdan, benim diyen Demirsporludan daha fazla katkısı var kulübe.  Bugün dünya yıldızı futbolcu alırız almayız ama bekley

Adana Demirspor: 4 - Beşiktaş: 2

 Adana Demirspor varsa umut vardır. 3. kalecisi, yedek oyuncusu, sahası, tribünü fark etmez; Demirsporlu devam eder! Bugün 4-0'a getirdiğimiz maçtan iki farklı galip ayrıldık. İç sahadaki kayıpsız gidişat devam etti. 3. haftanın erteleme maçında, öncesinde hafta sonunun kaleci ve kırmız kart krizlerinin damga vurduğu, maç içinde ilk golü atan Belhanda'nın da fenalaşıp oyuna devam edemediği, 2008'li yedek kaleci, 2005'li yedek oyuncularla kadroyu tamamladığımız günde yine skor üretmeyi bildik; yediğimizden fazlasını attık. İşte kazanmanın yolu bu! Belhanda, Niang, Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan'la fileleri sarstık. Niang'ın dördüncü, Yusuf Erdoğan'ın üçüncü golleri oldu. Bu lige damga vuracağımızı biliyorduk; öyle olmaya devam ediyor.