2 Temmuz 2012

Al Birini Vur Ötekine...

Efendim yeni başkan adayımız Önder SERİN imiş. Pes demekten başka bir söz bulamıyorum. Bu mu yani, hakikaten bu mu? Sürekli aynı ekolü temsil edenlerden birinin yerine bir diğerinin gelmesi mi? Peki hakikaten bu inat niye, anlamak mümkün değil?

Sayın GÖKOĞLU, Sayın SERİN, yönetimdeki diğer sayın yöneticiler. Nedir bu inadınızın sebebi?

-Projeniz var mı somut, yok.
-Bütçeniz yeterli mi, hayır.
-Geçtiğimiz sene takımı dilendiren ve para yaratamayan siz değil miydiniz, evet.
-Önceki yönetimlerinizde yaptığınız hataların bedellerini ödedik mi, ödedik.
-Hesap verme yoluna gittiniz mi, gitmediniz.

Kusura bakmayın ben sizden işkilleniyorum. Ben sizden şüpheleniyorum. Ortada bunca rekabet varken, karşınızda aday varken, yeni hiçbir şey ortaya koymayıp, sadece usulüne uygun da olsa hızla kaydedilen yeni üyeliklerle yeniden sonuca gitme çabası bende soru işaretinden başka bir şey yaratmıyor.

Yoksa siz usulsüzlük yaptınız da, yeni yönetiminizde üstünü mü örtmek istiyorsunuz? Ben artık bundan ciddi ciddi kuşku duyuyorum. Çıkıp külhanbeyi ağzıyla usulsüzlük yapan karısını satar, falan demeyin. Bu ağızları kullanacağınıza, biz şu sebepten ötürü adayız deyin, adaylığınızı sağlam temellere bağlayın, bizi ikna etmeye uğraşın, şüphelenmeyelim, ama yok. Bunların hiçbirini yapmıyorsunuz.

Son not olarak şunu söyleyeyim, iktidar elinizdeyken tüm kayıtlarınızı olanca iyiniyetimle rayici en az 10.000 TL olmasına karşın ücretsiz inceleyip, bir mali analiz raporu hazırlayayım dedim. Üstelik kaç defa dedim. Oralı olmadınız. Başkasına inceletin dedim, oralı olmadınız. Bu da şüphelerimi artırıyor. Yoksa siz usulsüzlük mü yaptınız?

Kusura bakmayın, bu zihniyetinizle adınız Önder SERİN de olsa Mehmet GÖKOĞLU da sizi İSTEMİYORUM.

Hiç yorum yok: